H

Er
03 Temmuz 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
10 ay
12 tsi golf performans kaybı
Merhabalar. 2016 12 tsi manuel golf aracımın rutin bakımlarını yeni yaptırdım fakat araç bir süredir kalkışlarda gönüllü davranmıyor( genelde yüksek devir kullanıyorum, bu yüzden sorunu çabuk fark ettim) Son olarak aracım 68 bin kmde ve buji bakımı yapılmadı yine de rölantide titreme, benzin kokusu, devirde dalgalanma vs yok... Eğer bu konuda tecrübesi olan varsa aydınlatabilir mi? Sorun bujilerde olabilir mi ve eğer öyleyse hangi marka buji almalıyım, teşekkürler.
H
11 ay
Golf 7 ön cam ile konsol arasına sıkışan kart
Geçen gün polis cevirmesi sonrası ehliyetimi cama yakın bir yerde göğüse bıraktım ve sonra asla öğrenmek istemeyeceğim türden küçuk bir boşluğun tam da ön cam ile göğüs arasında şerit halinde devam ettiğini öğrendim. Tabi ehliyet kayıp, bir dokunana bin ah işittiriyorum. Bantlı metal çubuk,ucu kıvrık kağıt, sert plastikle iteleme vs vs... Olmuyor. Bir gece bir gündüz uğraştım, yok... Üstüne konsol çizik içinde kaldı, sonra bir arkadaşım lastikçide hava tabancasıyla deneyelim dedi,.gittik içimden" Zaten arabanın anasını... bir de onlar kanırtsın ne olacak?" diye geçiriyordum. Yarım saat uğraşın sonunda kart göğüsün üzerine yatay şekilde yerleştirilmis havalandırma kanalına geldi, allahtan tırnaklı malzemeymiş, çıkardık aldık. Ben yandım siz yanmayın, o kara deliğin oralara pek yaklasmayın
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.