L

Er
07 Haziran 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
89 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
L
geçen hafta
Türkçesi iyi olan bakabilir mi?
''artırmak'' ve ''arttırmak'' arasındaki farkı algılayamıyorum. Önemsiz bir şey ama her seferinde merak ediyorum. TDK üzerinden baktığımda da net bir şey bulamadım. Yorumu olan var mı?
L
2 hafta
TYT Netleri ve Özdebir yorumu
2 ay önceki Özdebir'de 85 tyt 40 ayt yapmıştım. Bu sınavda ise 70 tyt 50 ayt yaptım... Tytnin bu kadar düşmesi normal mi ayt çalıştıkça? Cok da boşlamıyorum aslında tytyi...
L
geçen ay
AYT Matematik öneri
Ayt matematikte şu an ortalama 30-35 net yapıyorum. Bi yandan ayt fen çalıştığım için son 2-3 haftadır hiç yoğunlaşamadım. Ayrıca PKOB çalışmadım henüz. Kolay soruları yapıyorum ama zor soru gelince PKOB'den yapamıyorum. Soruma geleyim;

Sizce Acil PKOB fasikülü + 3D mi çözeyim yoksa sadece Orijinal mi çözeyim? Hangisini önerirsiniz? (Ekran görüntüsü Orijinal'den)
< Resime gitmek için tıklayın >
L
geçen ay
AYT KİMYA - Asit - Baz dengesi
Yardımcı olabilecek var mı?
< Resime gitmek için tıklayın >
L
geçen ay
AYT KİMYA ile ilgili
Bu asit baz dengesindeki ''HİDROLİZ'' konusu müfredatta görülmüyor. Hocalar da anlatmadan geçti zaten. ''TAMPON COZELTİ''ye de çok az değindiler... İnternet üzerinden bunları öğrenmek gerekir mi? Siz nasıl ilerlediniz..?
L
geçen ay
TYT MATEMATİK +35'e SABİTLEMENİN SIRLARI.!?
Merhaba öncelikle. Kısaca netlerimden bahsedeyim;

Ayt matematik adına şu an güncel olarak ortalama 35 net yapan birisiyim. 2022 YKS'de de 34-0 yapmıştım fakat tyt adına durum pek böyle değil.
Tyt matematik netlerim 25 ile 35 arası sürekli değişkenlik gösteriyor. Sadece birkaç defa 35 üzerine çıkabildim.. 2022 YKS'de de 24,5 yapmıştım...

Soruma döneyim.. Nedir bu +35 yapmanın sırları? Tyt matematik netimi 30'un üstüne sabitlemek için ne yapabilirim? Önerisi olan varsa dinlemek istiyorum..
L
geçen ay
AYT Matematik LİMİT KALKTI MI?
1.dönem konularında limit müfredatta var olarak görünüyor. 2020 sınavında yoktu ama? Açıklayabilecek var mı?
L
geçen ay
Bu soru ''hız'' mı ''denge'' mi? AYT KİMYA
Sorunun cevabı D, diğer şıkları anladım fakat D şıkkını anlayamadım yardımcı olabilecek var mı?

< Resime gitmek için tıklayın >
L
2 ay
Tyt fizik bakar mısınız soruya?
< Resime gitmek için tıklayın >
İlk öncülü anlayamadım sürtünmesiz olmasıyla ne bağlantısı var ki olayın? Dengelenmemiş kuvvetler etkisindeyse Fnet=0'dır 2 ve 3'ü anladım sadece 1 lazım tekrar ediyorum :)
L
2 ay
silinebilir
.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.