Instagram ve discord üzerinden reklam hizmetleri sağlamaktayız. Türkiyede ve Global olarak tanınan ve isim almış çoğu metin2 ile çalışmış bulunmaktayız. Yararlı ve cidden sizlere ödediğiniz ücretin getirisi oldukça fazla olabileceğine emin olabilirsiniz.


Discord reklam hizmeti hakkında toplamda 40.000 üyemiz bulunmakta ve çoğu aktif olmaktadir zaten sunucumuza katıldığınızda kendiniz bunu farkedeceksiniz. @everyone olarak paylaşım sağlanmaktadır aşağıda sizlere örnek reklam şablonu olarak resim ekleyeceğim oradan göz atabilirsiniz.
Sunucu tamamen global aramada ayiTEAM ve benzeri kelimeler yazıldığında direkt çıkmaktadır listelerde gözükmektedir. Özel url dahil tamamen aktif oyun, sohbet ve muhabbet discord adresidir. Haftalık olarak +1000 kişiden fazla katılım sağlandığı ve sürekli olarak discord adresimizin +200k instagram hesaplarından reklamı sağlanmaktadır.
Daha fazlası için mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.


Fiyat bilgisi için sadece mail adresiyle iletişime geçiniz.
Reklam çalışmalarımızdan bir kaç örnek:
Not: Reklamlara gelen emojiler anlık emojilerdir. Paylaşıldığı dakika alan ekran görüntüleridir.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
ve daha bir çok referanslarımız mevcuttur. buradakiler sadece örnek görseller olmaktadır.


Instagram Hizmeti
220K Anlık Takipci
80-100K arası hikaye görüntülenme


Instagram üzerinden sadece hikaye paylaşımları sağlanmakta. Daha önce yine discord üzerinden olduğu gibi sürekli iş birliği içinde olduğumuz kişiler mevcut. Büyük serverların çoğu reklam hizmeti almakta devamlı. Sizlerde hikaye reklamı verebiliriz.
Fiyat bilgisi için lütfen mail adresine yazınız.