N

Er
16 Nisan 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
geçen yıl
HP Deskjet 2720 Yazıcı Çıktı Almıyor.
Arkadaşlar ben HP Deskjet 2720 isimli yazıcıyı satın almıştım. Bu 1 haftalık süre boyunca hiçbir problem olmadan çıktı alıyordu.Yazıcıyı da HP Smart uygulaması üzerinden kurmam gerekiyor ki kurulumu da çok rahat bir şekilde yapmıştım. Bugün de çıktı alacakken HP Smart uygulamasından ''SETUP'' (kurulum) kartuşlarını kullanın'' uyarısı alıyorum ve çıktıyı çıkaramıyorum. Bir çözümü varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim.
N
2 yıl
Acer servisi donanım değişikliğinde ne yapar?
Acer Nitro 5 dizüstü bilgisayarım için birkaç gün önce 1 TB boyutunda bir depolama satın aldım. Az önce Acer'ın müşteri temsilcilerini aradım ve kendileri bana tek kapak olduğu için, kendiniz açmanız durumunda garantinin iptal olacağını, yapmam gerekenin ise servise yollamak olduğunu söylediler. Ancak yollamam durumunda ise bilgisayarın içindeki donanımları değiştireceklerinden veya direkt bilgisayara zarar verileceğinden korkuyorum. Bir de götürürsem belli bir ücret öder miyim? Sizce ne yapmalıyım? Acer'ın teknik servisiyle tecrübesi olanlar paylaşırsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler
N
2 yıl
Acer servisi donanım değişikliğinde ne yapar?
Acer Nitro 5 dizüstü bilgisayarım için birkaç gün önce 1 TB boyutunda bir depolama satın aldım. Az önce Acer'ın müşteri temsilcilerini aradım ve kendileri bana tek kapak olduğu için, kendiniz açmanız durumunda garantinin iptal olacağını, yapmam gerekenin ise servise yollamak olduğunu söylediler. Ancak yollamam durumunda ise bilgisayarın içindeki donanımları değiştireceklerinden veya direkt bilgisayara zarar verileceğinden korkuyorum. Çünkü buna benzer birçok problemi yaşamış insanların yazılarına denk geldim. Sizce ne yapmalıyım? Acer'ın teknik servisiyle tecrübesi olanlar paylaşırsa çok memnun olurum. Bir de servise vermem durumunda belli bir ücret öder miyim? Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.