A

Teğmen
28 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
15 yıl
FENERBAHÇE - İNTER ---- MAÇ KAÇ KAÇ
1-0 Dk:58 Alex De Souza
A
15 yıl
İnanamıyorum Berabere Kaldık
Böyle rezil bir futbol, böyle rezil bir yönetimle olacağı buydu. Tuncay formsuz bişey yapamıyor neden bekliyorsun bu kadar. Hakan Şükür terlemeden maçı bitirdi nede değiştirmiyorsun.

Böyle sorumsuz bir şey olamaz, adamlar nasıl bilenmişler maçtan önce görüyorsunuz insanda gurur olur biraz, vatanseverlik olur. Saygısız adamlar sizden hiç bir şey olmaz. Bu takımı yenemiyorsanız gitmeyin kardeşim, katılmayın hakkınız yok hiçbir şeye.

Hepinize yazıklar olsun.
A
15 yıl
Kayserispor Saidoo
Lig Tv de Oğuz Tongsir'in programında Kayserispor'un Allum Saidoo transferini gerçekleştirdiği söylendi...

Duyanınız varmı...
A
15 yıl
Elvan Dünya İkincisi
Milli atletimiz Elvan Abelyegesse Osakadaki Dünya atletizm şampiyonasında 10.000 metrede 2. oldu ve ülkemize gümüş madalya kazandırdı.
Peki yarış bittikten sonra ne oldu, bizler televizyon başında sevinç çığlıkları atarken milli atletimiz sevinemedi. Neden, çünkü hiç bir federasyon yetkilisi yanında Türk bayrağı getirmemişti.Yazıklar olsun...

Dünya 2.si olan bir atletimizin sevinmesini bile çok gördük.
A
15 yıl
Hakan Balta=Ferhat+Özgürcan+Aydın+1,5 m €
Böyle enayi varsa buyusun gelsin... Manisa dünyanın en akıllı klübü olmaya aday...

Galatasaray bunu kabul ederse yazıklar olsun...
A
15 yıl
Yabancı Genç Yetenekler
Dünyanın en büyük klüplerinin transfer stratejilerinde büyük ve önemli bir yer tutan yetenek avcıları ne yazıkki ülkemizde klüplerimiz tarafından sıklıkla kullanılmamakta. Özellikle İspanyol, İngiliz ve Fransız klüplerinin çok sık kullandığı ve her sene bir kaç tane süper yetenek çıkardığını düşünürsek ülkemizdede bu konuya önemverilmesi gerektiği kanaatindeyim.

Yıllar önce Galatasaray Gana'dan 6 adet genç 14 yaşında futbolcu getirmişti, hatta biriside Fenerbahçe'de forma giyen Stephan Appiah'tı. Fakat ozaman yapılan bu işlem ilk ve son oldu. Taki geçen sene Beşiktaş'ın Bobo transferine kadar. Bir çoğunuz bilmiyor olabilirsiniz, 2 sene yapılan ve Messi'nin vitrine çıktığı U19 Dünya şampiyonasında Brezilya milli takımının golcüsü ve turnuvanın 1 numaralı yıldız adayı idi. Fakat ilk 3 maç sonrası gol atamayınca ve Brezilya erken elenince adı fazla Dünya piyasasında geçmedi.

Klüplerimizin bu konu üzerinde düşünmeleri gerekmektedir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.