K

Çavuş
16 Şubat 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
7 Gün Cezalı
2 gün 13 s. 7 dk.
Gönderiler Hakkında
K
6 gün
Aşı Olmayın Diyenler Toplumu Kin ve Korkuya Sürüklemekten Tutuklanmalı
Arkadaşlar şuanda covid-19 aşısı olmayanlar toplum sağlığını tehtid ediyor, bence toplum sağlığını tehtidten ceza almalılar.

Ayrıca aşı olmayın, aşıda chip var, aşının yan etkileri belirsiz vs. diyenler ise toplumu kin ve korkuya sürüklemekten tutuklanmalıdır. Böyle bir yasa önergesi sunulmalı mecliste, o zaman bu salgını bitirebiliriz.
K
geçen hafta
DADAŞLAR ERDOĞANI KONUŞTURMUYOR AHAHHA
NTV Canlı yayın açın acil çok komik :D Adamlar sürekli tezahurat yapıyor Erdoğanın sözü kesiliyor. Tribün gibi laaa çok komik :D Karşılarında cumhurbaşkanı konuşuyor bir susunda dinleyin saygınız olsun.. Böyle kafadaki adamlar bide oy kullanıyor hahahaha çok komik ya
K
geçen hafta
İnsanlar Neden CABRİO Araç Almıyor?
Arkadaşlar dikkat ettimde trafikte Cabrio araç çok az, az olmasını geçtim rağbette az satışlarda. İnsanlar neden bu kadar az cabrio araç alıyor? Hadi aile babasını anlarım almaz ama gençler bile çok yönelmiyor.

Adam gidiyor f30 bmw alıyor ama 2 serisi cabrio veya a3 cabrio gibi bir aracı almıyor. Aynı fiyatlar sonuçta. Gençler hava atmayı seviyor, peki cabrionun havası daha fazla olmasına rağmen neden almazlar sizce?
K
3 hafta
Mehmet Aydın Bey Bu Akşam 22.30'da Türkiye'de
Mehmet Aydın Bey bu akşam 22.30'da Türkiye'ye getiriliyor arkadaşlar. Bakalım yargılama nasıl olucak, mahkemede neler söyleyecek. Böyle bir adam kafasında plan olmadan bence teslim olmaz.

Ayrıca ben bu adam yerinde olsam az aklımı kullanırım, yıllardır haber bültenleri bu adama sürekli "Tosuncuk" deyip hakaret ediyor, sosyal medyada hakaret ediliyor. Tüm haber kanallarını vs. mahkemeye verse aldığı tazminatlarla mağdurların borçlarını çoktan ödemişti. Kafası çok çalışmıyor demekki.
K
3 hafta
1 instagram gönderisi 1.6 milyon dolar :)
Arkadaşlar gerçekten lanet bir düzende ve dünyada yaşıyoruz. Kimisi akşama kadar çalışır evine bir lokma götürmek için. Kimisi instagramda sadece 1 gönderi paylaşır, attığı golü, bugattisiyle resmini, lüx villada havuz keyfinin fotorafğını vs. artık ne paylaşıyorsa ve paylaştığı gönderi başına 1.6 milyon dolar para kazanır? İnanılır gibi değil demi ?

Ee bu insanlar zaten yeterince maaş alıyor, reklamlardan paralar kazanıyorlar ama doymuyorlar arkadaş. Suç bunlarda değil tabi, bunlara para pompalayan diğer çevresindeki etkenlerde. Öyle bir dünyadayızki öyle lanet bir düzendeyiz ki gerçekten zengin daha çok zengin oluyor. Sadece iyi futbol oynuyor diye milyon dolarlar kazanıyor, dünyaya ne katkısı var? ( hee o kadar para kazanıyor yardım falan yapıyor tabi ).. Yada sadece doğuştan sesi güzel doğmuş diye bir şarkı söylüyor milyonları götürüyor. Dünyaya ne faydası var?? Düşündükçe lanet ediyor insan bu düzene.

https://www.ntvspor.net/foto-galeri/bir-paylasim-1-6-milyon-dolar-instagram-in-en-cok-kazanan-10-ismi-60de2e21e7d8b1f5545577cc
K
geçen ay
Telegram 27 bin Kişilik Grubumu Kapattı !!!
Arkadaşlar telegram durduk yere 27 bin kişilik grubumu kapattı hiçbir kural ihlali yapmadım. Defalarca mail attım 3 tane mail adresleri var hiçbirine dönüş sağlamadılar. Yahu bu uygulama bu kadar basit mi? Kullanıcılara bir hizmet sunuyorsan arkasında durmayı bileceksin.

Ayrıca ne bir iletişim numaraları ne birşey var. Nasıl açtırabilirim grubumu nasıl ulaşıcam bu adamlara? Yardım eden olursa çok sevinriim çok mutsuzum.
K
3 ay
Siz hiç Elektrikli MUSTANG Gördünüz mü? SS'Li
K
3 ay
Irak Araba Fiyatları ** Irak'tan araba getirme
Irak araba fiyatlarına bakabilirsiniz alttaki siteden. 1 ırak dinarı 0.0057 tlye eşit ona göre hesaplayın.

https://iq.opensooq.com/en/cars/cars-for-sale

Alttaki ilandaki Hyundai Kona 277.742 ırak dinarı yani 1338 TL yapıyor

https://iq.opensooq.com/en/search/143712320/%D9%87%D9%88%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%8A-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%81%D9%8A%D8%A7-2019-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D8%AF%D8%AB-%D8%B1%D9%82%D9%85-%D8%A8%D8%BA%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%B3%D8%B9%D8%B1-%D9%85%D9%85%D9%8A%D8%B2

Alttaki 2019 model Camaro ise 23.637.602 Irak Dinarı yani Türk parasıyla 118.000 TL yapıyor.


Evet fiyatlar şaka gibi peki bu araçlar neden bu kadar ucuz? Tamam Irak dinarı Türk parası karşısında değersiz ama üreticiler bu ülkeye çok ucuz fiyattan sokup bu fiyata satıp nasıl kar yapıyorlar? Ülkelere göre araçların giriş fiyatları değişiyor mu yani ?

Nasıl getiririz bu araçları bilen var mı?
K
3 ay
Thodex CEO'sunu Reis Sedat Peker Yakalar
Arkadaşlar Thodex Ceo'su Arnavutlukta reis Sedat Peker'de orda, bence yakalasa yakalasa Sedat Peker ve adamları yakalar.

Yada ikinci bir ihtimal Thodex Ceo'su Fatih Faruk Özer neden o kadar ülke varken Arnavutluk gitti? Sedat Peker ile irtibata geçip yanına mı geçti paranın bir kısmını verme şartıyla korumamı talep etti?
K
3 ay
SON DAKİKA | 29 NİSAN - 17 MAYIS ARASI TAM KAPANMA
Cumhurbaşkanı az önce açıkladı 29 nisan - 17 mayıs tarihleri arasında tam kapanma olucak, 17 mayıs GS'nin uefa kupasını kaldırış tarihi kutlanıp yasaktan çıkılacak.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.