M

Er
15 Şubat 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
4 sa. önce
Halkbank Üreten Kadınlar Yarışması
Halkbank Üreten Kadınlar Yarışması yapıyormu. Katılım ücretsiz son başvuru tarihi 12 şubat.
grişimci kadınlar mutlaka katılmalı :)


https://www.halkbank.com.tr/tr/ureten-kadinlar/ureten-kadin-toplantilari/halkbank-ureten-kadinlar-yarismasi.html
M
3 ay
MONITORING TAKİP
Gelişen teknoloji ile birlikte dijital dünya da önem kazandı. Artık kişiler markaya ulaşmak için sosyal medya kanallarını tercih ediyor. Bununla birlikte öneri, şikayet ve deneyimlerini de dijital alanlarda paylaşıyor. Forumlardan sözlüklere, sosyal medya hesaplarından web sitelerine kadar birçok alanda marka hakkında görüşler bildiriliyor. Peki, tüm konuşulanlara hakim olmak mümkün mü?

Monitoring Takibin Avantajları

Monitoring takip; dijital dünyada kişi veya kurumlar hakkında ne konuşulduğunun takip edilmesidir. Profesyonel bir destek alarak 7/24 takibi sağlayabilir, krizleri önleyebilirsiniz. Marka hakkında konuşulan her konuya anlık müdahale etme imkanına sahip olursunuz. Bu sayede krizleri fırsata çevirebilir, müşterilerinizin güven duygusunu güçlendirebilirsiniz. Her daim planlı ve programlı bir şekilde ilerleyebileceğiniz için marka geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Yenilikleri erken fark ederek sosyal medyada etkin olabilirsiniz.

Monitoring takip, markanın geleceğine doğrudan etki eder. Bu hizmet hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve hizmetten yararlanmak için https://1845.com.tr/hizmetler/monitoring-takip linkini ziyaret edebilirsiniz.
M
11 ay
Güçlü Türkiye'nin Güçlü Kadınları Zirvesi
Sabah tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin güçlü kadınlarını bir araya getiren 'Güçlü Türkiye'nin Güçlü Kadınları Zirvesi' bugün Turkuvaz Medya Merkezi'nde yapıldı. Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın birer video ile katılacağı zirvede, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk online olarak katılımcılara seslendi.
İlgililerine link bırakıyorum ;
https://twitter.com/Sabah/status/1367375015423795206
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.