P

Er
16 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
5 ay
Help with Precision Boost on Bios
i recently started to play a bit with precision boost on my bios but i am not entirelly sure how i should start on going to raise my Mhz and what type of stress stest i should use i am currently at all cores negative 20 but i still after 2 hours of prime 95 and 30 mins of aida 64 i got no errors no freezes , as soon as i started playing Monster Hunter World i got the whea uncorectable error so my 20 is totally not good for some cores how should i start testing things out anyone knows?
 
https://19216811.cam
P
geçen yıl
Sistemimi hız aşırtmayla ilgili sorular.
merhaba, hız aşırtmada gerçekten yeniyim ve linus teknoloji ipuçları reddit gibi birçgood enough araştırma yaptım ama gerçekten ne yapacağım konusunda kafam çadequate karışık. sadece biraz bilgi almak ve bilgisayarımdan tam performans almak istiyorum! oldukça yeni bir yapı bilgisayarıdır (kara cumadan bir hafta önce oluşturun). bu yüzden herhangi bir yardım takdir edilecektir!

bilgisayarımda rn var

amd 3600x

x570-plus (kablosuz)

soğutucu ana rbg siyah spu fanı (65cfm)

soğutucu ana tam modüler 80 artworkı altın 750 watt psu
showbox
msi 5700xt

16g ddr4 corsair intikam 3200 mhrtz


usps tracking
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.