A

Er
09 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
geçen yıl
Oto teybini evde çalıştırma
Arkadaşlar hali hazırda ototeybine bağlı bi adaptörüm var fakat sesi 35-40 yaptıktan sonra kapanıyor yani gücü yetmiyor. Bir tane adaptör buldum baya büyük birşey resmi aşağıda bu uygunmudur sizce < Resime gitmek için tıklayın >
A
geçen yıl
Netflix Checker nedir?
Arkadaşlar internette Netflix Checker ve config diye birşey buldum ne işe yarar bilirmisiniz yada işe yarar mı?
A
geçen yıl
Instagram açığını buldum.
Arkadaşlar küçük mü büyük mü bilmiyorum ama bir açık bulduk. Hiç kimse hesabı şikayet edemiyor. Şikâyet et butonu aktifliğini kaybediyor yani. Buda olası spam olayını kaldırıyor. Nasıl yapıldığıyla beraber Instagrama bildirsek bizi sallarlar mı? Ödül felan verirler mi 10 20 dolar.
A
geçen yıl
Çok basit emülatör önerisi
Arkadaşlar sistem gereksinimi önemli değil ama depolama alanı 1 2 gb geçmeyecek emülatör öneriniz var mı? Nox kullanıyordum 6gb a kadar çıktı..
A
geçen yıl
Instagram hesabı bulmaya çalışıyorum
Arkadaşlar elimde birinin mail adresi var ve Instagram hesabı da var. mailini kullanarak Instagram hesap kullanıcı adına ulaşabilirmiyim ?
Bunun herhangi bir yolu varmı hesabını arıyorum bir türlü bulamadım.
A
geçen yıl
Gizli hesapların tüm içeriğini gösteren uygulama
Evet beyler gizli hesapların içeriğini görebileceğiniz uygulamanın Google play adresini bırakıyorum işinize yararhttps://tamindir.mobi/69a7e
A
geçen yıl
Ücretsiz YouTube premium (Hatta daha iyisi)
Selamlar arkadaşlar YouTube premium muadili uygulamanın son sürümü çıktı bende sizlere bilgilendirme yapmak istedim.
İndirme linki:https://tamindir.mobi/tLJtB
Bu sürümde yeni özellikler eklendi eskileri de kararlaştırıldı.
Yapmanız gerekenler sırası ile şu şekildedir;
Verdiğim linkten manager indirip kuruyorsunuz ve aslına bakacak olursak geriye kalan işlemleri herkes yapabilir.Manager içindeki YouTube uygulaması modlu YouTube'dur
Micro g isimli mini uygulama ise modlu uygulamaya Google hesabınıza giriş yapmanızı sağlar. Ayrıca son sürüm Huawei cihazlarda bile sorunsuz çalışıyor.
Gelelim özelliklere ilk olarak sponsor block diye bir teknoloji geliştirmişler örneğin alttaki resimde barış Özcan'ın bir videosu açık ve gördüğünüz yeşil kısım sponsorlu olarak videonun içine dahil edilmiş kısım dilediğiniz gibi atlayabilirsiniz.
< Resime gitmek için tıklayın >

Bir diğer özellik menüde dolaşırken video izleme ve tabiki söylememe gerek yoktur ki arka planda oynatma seçeneği..
< Resime gitmek için tıklayın >

İstediğiniz çözünürlüğe sabitleme vb daha birçok özel ayar sunuyor anlattığım gibi bilen ve kullanan birçok kişi var bu da benim önerimdir.
Uygulamayı managerını indirmek için Link:https://tamindir.mobi/tLJtB
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.