U

Teğmen
08 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
7 ay
Ailemin bana verdiği değeri hak etmiyorum
16 yaşımdayım bu sene 12. sınıf olucağım.Ailem beni kursa yazdırdı 30 bin tl vericek toplam, özel hoca tutmayı düşünüyorlar hesapladım o da toplam 20k civarı yapıyor,kitabı defteri derken bi 10 k daha gidicek 60 bin tl civarına denk geliyor. Babam oto elektrikçi ayda 10k civarı kazanıyordur, annem de asgari ücret kazanıyor. eve giren para aylık 15-16k civarı. Akşama kadar çoğumuzun ailesi gibi sonuna kadar çalışıyorlar sırf bana daha iyi bir gelecek şansı verebilmek için. İyi bir üniversite tutturabileyim diye ama ben bunlara değecek bir insan değilim. Ben bu değeri görmeyi hak eden bir insan değilim sanırım da asla olamayacağım. Ailemden bir şey istesem yapmak için ellerinden geleni yaparlar öyle insanlar ama işte ben bunun karşılığını verebilecek birisi değilim. Beni dershaneye göndermeyin diyemiyorum başaramayacağımı biliyorum zaten ama bunu onlara anlatamam. Anlatsam bile bir şey değişmeyecek. Ben bana verilen bu değerin altında eziliyorum resmen.Yapmam gereken ders çalışmak ama yapamıyorum deniyorum olmuyor basmıyor kafam. Sadece içimi dökmek istedim son günlerde baya kötüyüm, okuyanlara teşekkür ederim.
U
geçen yıl
Paralels desktop macbook m1'e crack nasıl indirilir
Merhabalar ben paralels desktopu m1 macbook airimde kullanmak istiyorum ama çok pahalı bi yazılım crack linki falan var ise atarsanız çok sevinirim. Ben uğraşıyorum sürekli exe dosyaları çıkıp sıkıntı yaratıyor.
U
2 yıl
Coinler yaktı bizi :(
Agalar sizce bu düşüş ne kadar sürer %30 civarı bi zararım mevcut maalesef. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
U
2 yıl
Zekat vergisi
Yani cennete köprü yapıcaklar galiba.
U
2 yıl
Herkes derdini yazsın. Vol/2
Evet herkes derdini yazsın ilk ben başlıyorum.

Çok pis derecede bi gelecek kaygım var:(

Devam ettirin.
U
2 yıl
Yurt dışına gitmek isteyen veya gidenlere vatan haini denmesi.
Bazı insanlar yurt dışına gitmek isteyenlere bunun için çabalayanlara ve zaten gitmiş olanlara vatan haini diyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
U
2 yıl
Sizce bir telefonda ne kadar bir yenileme hızına ihtiyaç var?
Bildiğim kadarı ile youtube 60 fps üstü desteklemiyor. Pubg gibi telefon alanların oynayacağı bir oyunda bildiğim kadarı ile 90 fps destekliyor max. Ne yani şimdi biz bu 120 hz lik telefonları aldığımız zaman arayüzde fln mı görüceğiz ? O zaman neden reklam yapılıyor hep? (elbetteki hatalarım olabilir düzeltin)
U
2 yıl
10.000tl telefon öneri
Arkadaşlar bana 10k civarı bir telefon önermenizi istiyorum. Kameranın önemi yok desem yeridir kamera kullanmıyorum neredeyse hiç iyi çeksin yeter. Ha özellikle videoyu iyi çeksin o kadar çok bi işim yok kamera ile. 5g olsun, sağlam olsun düşürdüğüm fln hemen kırılıcak bi telefon olmasın yani. 120 olması pek önemli değil yani youtube 120 fps desteklemiyor galiba. Pubg fln da 120 fps desteklemiyor galiba. O yüzden bi önemi yok. 120 hz telefon kullandım yani bence çok da kayda değer bi fark yok. Telefon önerilerinizi bekliyorum.
U
2 yıl
Sorgulayamayanlara imreniyorum
Evet durum tam olarak bu keşke hiç birşey sorgulayamasaydım. Net dünyanın en hastalıklı şeyi. Bana dayatılan şeylere hep razı gelip mutlu bi hayat yaşamaya devam edebilseydim.Nasıl olsa gram sorgulamadığım için hep kendimi iyi bir hayat yaşıyor zannedebilirdim:)
U
2 yıl
Forum sizcede hala eskisi gibi mi?
Bence artık eskisi gibi değil maalesef,benim tipim kötü konuları görmekten gına geldi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.