M

Onbaşı
19 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
geçen yıl
Sorun Ekran Kartında mı?
Merhabalar. Hobi amaçlı retro bir bilgisayar topluyorum. Tüm parçalar ikinci el. Ekran kartının çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Ekranda böyle bir hata alıyorum. Ekran kartı direkt çöp mü yoksa başka bir sorun olabilir mi? Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ve çözümü var mıdır? Çok zor bulduğum bir ekran kartıydı, çalışmasını çok isterim. İlk fotoğraftaki gri çizgiler sürekli yanıp sönüyor. Ekran kartının modeli ATI Radeon X800 PRO AGP.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
< Resime gitmek için tıklayın >
M
geçen yıl
mofidik - retro forumları
Merhabalar. mofidik, (m)üzik, (o)yun, (fi)lm, (di)zi, (k)itap kelimelerinin harflerinden türetilmiş olan, amacı, retro-sever insanların yer aldığı bir topluluk oluşturmak olan bir forumdur. Tek başıma severek geliştirmeye devam ettiğim bir hobim, o yüzden teknik anlamda bazı eksiklikler ve yanlışlıklar olabilir, her gün hem içerik ekleme çalışıyor hem de teknik anlamda geliştirmeye çalışıyorum. Fikirleriniz, görüşleriniz, sorularınız, sorunlarınız, üyelik ve daha fazlası için mawendir@mofidik.club adresine mail atarak ya da Ö.M. yolu ile benimle iletişime geçebilirsiniz.

mofidik.com
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.