M

Er
12 Ekim 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
15 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
9 ay
Mister Horse'u Crack Kullanmak Mümkün Mü?
Mister Horse'un Premiere Pro için çıkarmış olduğu 2D efektlerin crack vb. gibi bir yolla indirilip kullanılması mümkün mü? Çünkü satış fiyatları fazla pahalı..

Site: https://misterhorse.com/products/2d-special-effects/3274,
M
9 ay
Bilgisayar Çalışma Zamanı Sorunu
Görev yöneticisine girdiğimde bilgisayarın çalışma süresinin 1 gün 20 saattir açık olduğunu gösteriyor halbuki bilgisayarı tamamen kapatıyorum. Neden böyle olduğu hakkında bir bilgi verebilecek olan var mı?

< Resime gitmek için tıklayın >
NOT: Örnek vermek gerekirse yatmadan önce kapatıyorum (ve gücü tamamen kesiyorum) ve sabah açtığımda sanki tüm gece pc açıkmış gibi çalışma zamanı gösteriyor.
M
9 ay
TürkNet'in Verdiği Hız Ve Modemi
Öncelikle selamlar. Yakın bir zamanda TürkNet'e geçmeyi planlıyorum. Sitesinden alabileceğim hızı sorguladığımda 75 Megabit gibi bir sayı söylüyorlar. ForumdaTürkNet kullanıp, verebilecekleri hızı tamamıyla alabilen kullanıcılar var mı? Ve sanırsam yanında tarifeye ek VDSL destekli bir modem de veriyorlarmış. Bu modemi kullananlar varsa yorumlarınızı da bekliyorum..
M
10 ay
Gamepad Önerisi
Öncelikle selamlar. Biraz önce Fifa21 satın aldım ve Fifayı rahat bir şekilde oynayabileceğim bluetooth destekli bir oyuncu konsolu önerisi arayışındayım.
0-250 TL arası oyuncu konsolu önerisi olanlar yazarsa sevinirim. Teşekkürler :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.