A

Onbaşı
07 Ekim 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
6 ay
Sorunum TurkNet kaynaklı mı Gıbırnet kaynaklı mı
29 Kasım Pazartesi günü TurkNet, Gıbırnete ilk geçiş başvurusunu yaptı. Direkt ertesi gün Red yediler dedim olabilir hani ikinci başvuru yine Red üç yine Red. Gıbırnet evrakları görüntülemiyor. Gıbırnette geçiş işlemlerine bakan arkadaşla direkt birebir görüştüm bizim için geçişin hiçbir sorunu olmadığı evrakların düzgün gönderildiği takdirde geçişin anında onaylanacağı söylendi. TurkNete diyorum sorun sizde galiba yoksa üç kez bile isteye reddedilmez. Gelen mesaj 48 saat içerisinde aktivasyon tamamlanacaktır. Modem bilgisi tarafınıza bildirilecektir. 3 tane 48 saat geçti olmadı be Altan şimdi napacağız? Az Bi özverili olun arayın açıklayın sorunu söyleyin.
Destek numarası: 48450051

@TurkNetDestek
@GIBIRNET
A
2 yıl
TURKNET YAPA SAÇMALIĞI&REZALETİ
Arkadaşlar merhaba öncelikle ekteki görüntüler Alavardı, Aşkan, Necip Fazıl Mahalleri’nden alınmıştır(Konya-Meram). Şimdi konumuz Türknet-YAPA konusudur. Sarı halkayla belirtilen yer Alavardı-112 santralidir. Yeşil alanlar aktif altyapının bulunduğu, kırmızı alanlarda aktif altyapının bulunmadığı alanları kapsamaktadır.
Sorun tam olarak burada başlıyor, ekte gördüğünüz gibi santrale yakın olan bazı yerlerde YAPA bulunmazken, bulunmayan alandan daha uzakta YAPA bulunmaktadır. Örneğin benim evim santrale 750 Metre uzaklıkta yapa yok arkadaşımın evi 950 metrede ve YAPA var şimdi bunun mantığı ne ben anlamıyorum. Lütfen açıklayıcı bir şekilde anlatma şansınız var mı? Çok efsanee bir şekilde saçma böyle olması
Hani diyeceksiniz siz alsanız sonra YAPA’ ya geçirirler diye yalan dostlar tüm siteleri, tüm apartmanları(TÜM DAİRELER DAHİL) hem sistemden hem de ziyaretlerde bulunarak sorguladım. Yani böyle bir şey söz konusu değil ki apartmanımda TURKNET kullanan var ama YAPA’ da değil. Ama dediğim gibi daha uzakta bulunan arkadaşım bağlı.
TURKNET Müşteri hizmetlerine soruyorum YİNE robot bir şekilde bu konuda bilgimiz yok diyor tamam doğrudur haklısın yoktur ama aktar talep oluştur ne biliyim kaç kez farklı mail adreslerinden mail attım bir kez olsun geri dönmeye yeltenmediler.
@TurkNetDestek


< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.