L

Er
08 Eylül 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
90 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
L
4 ay
Online dersler nasıl gidiyor
Ünidekiler online derslerde ne yapıyorlar? Bu sene hazırlıktayım. Dersler çok sıkıyor, çalışma isteği de kalmadı. Sizin durumlar nasıl?
L
5 ay
KYK Bursu almak için
Telefona kyk başvurunuzun tamamlanabilmesi için bankaya başvurmanız gerekmektedir tarzı bir mesaj geldi. Bugün gittim daha o işlemleri yapmıyoruz dedi. Ne zaman gideceğiz ne yapacağız anlamadım. Bu işi halledebilen var mı?
L
6 ay
2021 Maratonu başlıyor! Hedef BÜYÜK!!!
Kararımı verdim. 22 sonucum beni tatmin etmiyor. Son kozumu oynayacağım. Geliyorummm...
Fosforlu kalem kılıcımdır, planlama defteriyse kalkanım. Yolumuz açık olsun...
L
8 ay
LTİ'nin geri gelmesine sevinenler
Şu forumda ne yaşıyorsunuz cideen anlamıyorum. Hepiniz LTİ'yi çok mu iyi yapıyorsunuz da seviniyorsunuz?
Herkes LTİ gelince sıralamasının uçacağını söylüyor. Burada biri öne geçecekse biri de arkada kalır. Yoksa planınız ilk 20k'ya 50k'mı sokmak?
L
8 ay
Sözelde ilk 100 mümkün mü?
Merhaba arkadaşlar. Evet sorumuz başlıkta ama öncelikle söylemek istediğim bazı şeyler var.
Bu yıl ben de sınava girdim. Sayısalcıydım ama ayt'de sınav anında özellikle de fen kısmının düşük gelmesinden korktuğum için sosyal-1 kısmına da biraz vakit ayırdım ve oradan 13 civarı net yaptım.
Ben gerçekten sözel zekamın olmadığını düşünüyorum. Ama bir yandan da acaba çalışırsam yapabilir miyim diyorum. Tyt sıralamam 4600lerde geldi. Bu tyt ile ayt'de 69 net ilk 100 için yeterliymiş bu yıl. Sizce bu yıl bir yandan hazırlık okuyarak (İngilizcem ortalamanın üstü hazırlıkta çok zorlanacağımı sanmıyorum) bir yandan da günde 2-3 saat civarı sözel çalışarak 70+ yapılabilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.