C

Çavuş
23 Ağustos 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
13 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
geçen yıl
"Ipad 8 - Tab S6 Lite" Kararsızlığı
İyi forumlar,

Şuan fiyatlar aşağıdaki gibi;
Ipad 8 - 128 gb ve Logitech kalem 4000 lira
Tab S6 Lite - 64 gb 2500 lira

Ders çalışmak için kalemli bir tablet almaya karar verdim. 7 senelik bir laptopum var çok hantal kalıyor. Pratik olması açısından tablet daha iyi olur diye düşündüm.

Amacım ders çalışmak, netflix vb. yerlerden dizi-film izlemek,hafta da bir kez zoom, oyun oynamıyorum.

Arkadaşlar sizce 1500 lira fazla verip Ipad almalı mıyım yoksa Samsung mu tercih edeyim. 2-3 sene götürsün yeterli. Telefon olarak da Samsung kullanıyorum. Daha önce hiç ios deneyimim olmadı. Açıkçası S6 Lite işimi görür diye düşünüyorum ama ipad de aklımı çeliyor. Ipad kalitesinden şüphem yok ama değer mi 1500 lira farka? Kalemsiz alsam daha uygun gelir fiyatı ama kalem de olsun istiyorum ve ayrıca 32 gb versiyonun yetersiz kalacağını düşünüyorum.

Sizin görüşleriniz nelerdir? Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Ek olarak Samsung tasarım olarak daha hoş gözüküyor, Ipad'teki çerçeveler çok kalın ve eski moda.
C
2 yıl
Corel Draw, Photoshop vb. Programlar İçin Laptop Tavsiyesi
Iyi günler arkadaşlar, başlıkta belirttiğim üzere bu tarz grafik tasarım ve çizim uygulamaları için önerebileceğiniz laptoplar var mıdır? Arasıra büyük boyutlu görsel tasarımlar çizmek için de kullanılacak ama genel olarak katalog, afiş vb. için.

Ekran 17" seviyesinde ve kaliteli olursa oldukça faydalı olur. Mesela MX230 yada MX330 gibi ekran kartları yeterli olur mu? Son olarak mac mi windows laptoplar mı? Bütçe en fazla 13 bin civarı.

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.