A

Er
03 Ağustos 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
4 ay
Ram Hız Aşırtma
Bir Ryzen 5 2400g ve Asrock B450M Pro4'üm var, bugün aldığım ram'in intel destekli olduğunu ve anakartın QVL'sinde desteklenmediğini biliyordum. (G.Skill Ripjaws V 3200 2x4gb) Ne zaman O router login C yapsam (bu konuda uzman olmadığım için xmp 1.35v vb.) ve bilgisayarımı yeniden başlattığımda, birkaç dakika sonra BSOD alıyorum. Peki, ryzen apu'nun verimli olması için (sadece 2933 mhz olsa bile) nasıl overclock edebilirim? 192.168.0.1
A
geçen yıl
Sizce en iyi İnternet Servis Sağlayıcısı (ISP)?
Size göre bölgenizdeki en iyi İnternet Servis Sağlayıcısı kimdir? Benim durumumda Spectrum'un fiyatlarının ve hızlarının bölgemde rakipsiz olduğunu söyleyeceğim. Son zamanlarda yeni bir yere taşındım, sadece AT&T'ye özel, fiyatı çok yüksek, spektrum ile karşılaştırıldığında, spektrumun sahip olmadığı aptal bir veri sınırı var. Bu arada, güvenilirliğini ve hızını önemsiyorsanız, her iki stok ekipmanı da berbattır. Spectrum modem / router combo 3 kez üstüme çıktı, kendiniz satın almazsanız onlardan kiraladınız. Ben bir tane satın almak memnun ve belki biraz tasarruf diyorum. AT&T size ekstra bir ücret ödemeden ücretsiz modem / yönlendirici kombo sağlar ancak yönlendiricilerin hızı emilir, mesafe artışı herhangi bir spektrum yönlendiricisinden daha fazla arttıkça Wi-Fi hızının önemli ölçüde düşmesine neden olur.

AT&T Fiber ve Google Fiber bölgemde mevcut değil ve 100 mbps yeterli.10.0.0.0.1 192.168.1.254 happymod
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.