K

Teğmen
13 Temmuz 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
10 ay
Laptop şarj aleti
Arkadaşlar merhaba evde 2014 yılından kalma HP G62-B34ET Intel Core i3 370M 2.4GHZ 4GB 500GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar LD669EA laptop var.Buna bir şarj aleti almak istiyorum ve eski şarj aletini çöpe atmışlar.ana kartı yakmasın bana maddi bir külfet oluşturmayacak şekilde olsa yeter.Kaç wattlık olması gerektiğini bilmiyorum nasıl öğrenebilirim
K
10 ay
Konu forum açma
Arkadaşlar istediğim bi alanda nasıl konu açacağım birtürlü bulamadım
K
10 ay
Laptop işlemci tercihi
Arkadaşlar merhaba makine mühendisliği öğrencisiyim.Bir iş öğrenci laptopu satın almak istiyorum.İşlemci için ryzen7 3700u mu önerirsiniz yoksa ryzen5 3500u mu?
K
10 ay
Laptop işlemcisi önerileri
Arkadaşlar merhaba makine müh öğrencisiyim.Yeni bir iş öğrenci laptopu almak istiyorum.Ryzen5 3500u veya r7 3700u lu işlemcisi olanlardan almayı düsünüyorum.hangisini almamı önerirsiniz.Bunlar iyimi intel mi tercih edeyim ne önerirsiniz?
K
10 ay
Laptop ekran paneli değiştirme
Arkadaşlar merhaba.Bir iş öğrenci laptopu almayı düşünüuorum.IPS ekran olmasını istiyorum ama istediğim özelliklerdekilerin çoğunluğu TN veya SVA panel.Bunlardan birini satın alsam ve evde kendim ekranı ayrıyeten satın aldığım bir ıps ekran ile değiştirsem nasıl olur? Düşüncelerinizi merak ediyorum.Yapmayı planladığım şeyin riskleri nelerdir? Sizce mantıklımı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.