M

Çavuş
02 Aralık 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
6 yıl
Windows 10 çözünürlük karmaşası
Bugün ilginç birşey farkettim, iki farklı pc biri notebook biri de masaüstü, her ikisinin de ekran çözünürlüğü 1920x1080, ikisinde de windows 10 temiz yükleme yapıldı. Enteresan olan aynı çözünürlüğe sahip ekranlara windows birine %100 çözünürlük diğerine ise %125 öneriyor. Tabii iş bundan sonra garipleşiyor, bu önerileri yaparsanız saçma sapan kocaman ikonlarla, fontlarla karşılaşıyorsunuz. Ben de işin içinden şöyle çıktım, önerilen boyutlandırmanın tam tersini yaptım. %100 olanı 125, %125 olanı da 100. Bu windows 10'la daha çok işimiz var anlaşılan.
M
13 yıl
sp1 windows update içinde yok
Arkadaşlar hp dv 6580 serisi notebook kullanıyorum ama sp1 güncelleştirmesi windows update içinde yok. ne denediysem gelmedi. 500 mb lik paketi de yüklemek istemedim . hp windows update i kullanın diye önermiş ama bu şekilde güncelleştirmeler içinde sp1 yok oysa diğer tüm güncellemeler yapıldı. aynı problemle karşılaşan var mı?
M
16 yıl
Lg cd writer problemli
arkadaşlar lg cd writerımı 1 yıldır problemsiz kullanırken bugün aniden hiç birşey okumamaya başladı. ne yaptımsa nafile. bilgisi olan var mı?
M
17 yıl
SP2 DE BÖYLE SORUN YAŞAYAN VAR MI?
GEÇEN GÜN SP2 YÜKLEDİM VE İLGİNÇ BİR ŞEKİLDE DOSYALARI SİLMEK İÇİN SAĞ TUŞLA TIKLADIĞIMDA WINDOWS KİLİTLENİYOR TÜM ÖGELER KAYBOLUP SADECE DUVAR KAĞIDI KALIYOR. BİR SÜRE SONRA HEPSİ GERİ GELİYOR AMA HİÇBİRŞEYİ SİLEMEMİŞ OLUYORSUN TABİİ.
M
17 yıl
LİNKSYS AYARLAR
arkadaşlar evde, notebook ve pc yi kablosuz olarak bağlamak için Linksys paketi aldım ve her iki bilgisayar da çok kolay internete girdi. Ancak birbirlerini görüp dosyaları paylaşıma açamadım. Ağ ayarlarını nasıl yapmam lazım ??
M
17 yıl
kablosuz ağdan anlayan varmı?
arkadaşlar evede, notebook ve pc yi kablosuz olarak bağlamak için Linksys paketi aldım ve her iki bilgisayar da çok kolay internete girdi. Ancak birbirlerini görüp dosyaları paylaşıma açamadım. Ağ ayarlarını nasıl yapmam lazım ??
M
17 yıl
ses simgesi ve ağ simgesi yokoldu
arkadaşlar benim sorunum, ses simgesi ve ağ simgesi yokoldu. bunları pc yi her açtığımda elle yüklüyorum, kendiliğinden çıkmıyor. çözümü bilen var mı??
M
17 yıl
cd-writerlar kayıp olabilir mi?
xp kullanıyorum amd 2500 işlemci, anakarta yeni bios yükledim sistem açılınca iki cd writer birden kayboldu bilgisayarımı açınca sadece hd görünüyor neden olabilir. bu arada eski biosu yeniden yükledim cd writerları söküp yeniden taktım ama birşey değişmedi.
M
17 yıl
sağ tuşla tıklayınca sayfa açamıyorum
sağ tuşla tıklayınca sayfa açamıyorum arjadaşlar sanırım explorerden oluyor çözümü nedir?
M
17 yıl
O/C den sonra windows yok oldu...???
arkadaşlar oc yapmak için bios ayarlarıyla oynadım. xp kullanıyorum açılışta problem çıktı sistem ciddi bir hatadan....vs bende biosu eski haline getirdim ancak bilgisayar şimdi açılıyor ama windows başlamıyor sadece siyah bir ekran hiçbir uyarı yada ibare de yok nedir anlamadım, lütfen yardım edin. pili çıkarıp taktım yine değişmedi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.