M

Onbaşı
21 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
22 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
M
2 ay
Sony WH-CH700N AUX ile bağlayınca ses kalitesi bozuluyor ama Bluetooth da bozulmuyor
Merhabalar, neredeyse iki yıldır bu kulaklığa sahibim ama PC'de de kullanmak istediğimde kutusundan çıkan AUX kablosuzla bağlayınca ses kalitesi bozuluyor. 30-40 TL'lık kulaklık gibi oluyor ama Bluetooth ile bağlayınca böyle bir sorun olmuyor.
M
3 ay
Logitech Z906 3D modda 4.1'deki gibi ses vermiyor
Herkese merhabalar Logitech Z906 ses sistemim jak kablosu ile bağlıyken hoparlör kontrol ünitesindeki 3D-4.1-2.1 seçenekleri seçili olmadan (hiç gösterde ışığı yanmadan) 5.1 ses veriyord. U fakat optik kablo ila anakarta bağladığım zaman sadece bu üç seçeneği seçebiliyorum. 3D modda daha akustiğimsi bir ayar yaptığı için arka hoparlörler hem enstrümanları veriyor ya da arka plandaki sesleri veriyor sadece. U yüzden basta azalıyor ama 4.1'e aldığım zaman Center'den ses gelmiyor ses düzeliyor. Optik kabloda 5.1 ayarını yapma imkanımız var mı 4.1 de olduğu gibi? Yardımlarınızı bekliyorum.
M
3 ay
Adını hatırlamadığım robot oyunu bulmam lazım
2010-2009 yıllarıydı kuzenim cd ile bilgisayara kurmuştu bu oyunu. Oyunda başlangıçta çöl gibi bir yerde başlıyorduk sanki oyunda hiç insan ya da insan formunda robotlar yoktu transformers tarzı robotlardı. Biz de robottuk ve gelen robotları öldürüyorduk ya da yanlarına gidiyorduk robotlardan renklerine göre çarklar düşünüyordu öldürünce galiba onları toplayıp haritayı genişletip oralarda da savaşıyorduk ilerlemeli tarz bir oyundu yeni bölümleri açmak için işte şu kadar çark şu renk diyordu makineye verince o bölge açılıyordu. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim
M
9 ay
Apple ın 18W adaptörü yerine başka marka 18w adaptör kullanılır mı?
Merhabalar bugün İPhone 11 cihaz aldım fakat kutudan çıkan şarj aleti 5W ve çok yavaş şarj ediyor.Önceden samsung galaxy note 5 ve mi9t nin 18w lık şarj aletlerini kullansam cihaza zarar verir mi?
M
9 ay
Minecraft Windows 10 edition almaya değer mi?
RTX olayını ve stabil olmasını düşünürsek,alınır mı sunucu sayıları ve türleri yeterli mi?

Fiyatı artar diye almak istiyorum geleceğe yatırım olanağı var mı sizce?
M
10 ay
Sony WH-CH700N Aux ile ses kalite sorunu
Sony kulaklığım Bluetooth ile bağlanınca ses kalitesi normalken aux kablosu ile telefona ya da pc ye bağlayınca ses kalitesi baya düşüyor.netlik gidiyor neyden dolayı böyle yapıyor?
M
10 ay
UPS Kargo sorunu bilgilendirebilecek varsa sevinirim
31 Ağustos 2020 tarihinde kargom geldi ama alt katın ziline basmış alt katta tadilat vardı o zile basmış komşular da demiş onlar taşındı şimdi ürünüm taşındı olarak görünüyor ne yapmam lazım yarın tekrardan yola çıkar mı başına gelen varsa yardım edebilir mi? < Resime gitmek için tıklayın >
M
12 ay
Sizce bu ısı değerleri normal mi
Cooler Master Hyper 212 LED soğutucum var gta 5 oynarken oyun bir kaç defa kendi kendine dondu
Ben de stres testi yapmaya karar verdim sizce anormallik yok mu testi tam devam ettirmedim ısı değerleri hem bir dakika boyunca sabit kaldığı için hem de 89 C ye dayanınca bitiresim geldi testi < Resime gitmek için tıklayın >
M
geçen yıl
HDD ne durumda sizce
Üç yıl önce HDD ye test yapmıştım HD Tune ile sizce HDD ne durumda görsele göre

< Resime gitmek için tıklayın >
M
geçen yıl
İ7 10700 oyunda memnun eder mi
Şimdi elimde rtx 2060 var soket 1200 anakart aldım işlemciyi de yakında alacağım şu an elimde olan işlemci i7 3770. İ7 10700 alınca Oyunlarda +30 fps alabilir miyim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.