T

Er
12 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
9 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
2 hafta
Everest Mercury X8 Nasıldır?
< Resime gitmek için tıklayın >
Bu mouse nasıl iyi mi? Osu oynayacağım, hızlı hareketlerde saçmalamasın yeter. Beni 1 sene götürse iyi olur. bütçe maksimum 100, daha iyi alternatiflere açığım.
T
3 hafta
GTX 550 Ti furmarkta 88 derece
Bu normal mi? Not: Termal macun 4 ay önce 6W/M-K değerinde Wipaste C2 2021 ile değiştirildi ve blokta toz vardı onu fön makinesi ile kartı sökmeden temizledim. Kasam ASUS Vento A9 ve CD ROM un altındaki delikli yerlere fan vidaladım ve içeri doğru gayet güzel üflüyor. Olan 2 fan yerlerine de fan takılı. 3 Fan var kasada. Sanırım kartta problem var.
Edit: Şunu söylemeyi unutmuşum, fanının bir kanadı kırık olduğu için orijinal fanından 1 tane temin etmiştim. Fan da yeni.
T
geçen yıl
Lenovo G50 70 şarj soketinin takıldığı girişte kısa devre
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi şarj soketinin takıldığı girişte kısa devre oluştu, elektrik verince kızarıyor resmen. Acaba burada kısa devre oluşması, anakartı komple etkilemiş midir? Etkilememişse bu parçayı değiştirebilir miyim? Ya da başka bi yerden güç versem çalışır mı?
T
2 yıl
Türkiye'de DVB-T yayın
Arkadaşlar her kafadan başka ses çıkıyor. Şu dijital karasal yayın Türkiye ye geldi mi? Geldiyse hangi kanallar var? Birisi net bir şekilde açıklayabilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.