D

Teğmen
25 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
51 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
4 ay
Elementary OS ayarları sıfırlamak.
Elementary OS kullanıyorum ama ekran ayarlarımı bozdum. Hdmı ile televizyona bağlayınca ekran büyüyor. Ama misafir oturumu ile deneyince düzeliyor. Ayarları sıfırlama gibi bir seçenek var mı? Ayrıca otomatik oturum aç dememe rağmen şifre koyuyor şifreyi kaldırmam mümkün mü?
D
7 ay
Nova Launcher kullanırken hareketler çalışmıyor.
Telefonuma güncelleme gelmeden önce nova Launcher'ı kullanırken hiçbir sıkıntı yoktu, ama şimdi güncellemeyi kurdum ve hareketleri algılamıyor. Tekrar klasik navigasyon tuşlarına alınca bir sıkıntı yok. Nasıl tekrar hem nova Launcher'ı kullanıp hem de hareketleri sorunsuz şekilde kullanabilirim? < Resime gitmek için tıklayın >
D
11 ay
Forum güncellenecek mi?
Forum güncellenecek mi? arayüz ve altyapı aşırı eski xenforo gibi kullanışlı bir sisteme neden geçilmiyor? Android uygulaması tam tersine arayüzü güzel ve sürekli geliştiriliyor.
D
11 ay
Linux mint ses artırıcı program
İlk defa linux mint kurdum ve ilk linux kullanımım. Bilgisayarımın sesi az. Windows da olsa bir sürü program var. linux içinde böyle bir program var mıdır?
D
12 ay
Android Minecraft gamepad algılamıyor.
Otg kablosu ile gamepadi bağlıyorum. analog tuşları çalışıyor fakat gamepadi üzerindeki tuşlar ve yukardaki tuşlar çalışmıyor. Tuşları atarken de algılamıyor. Oyun orijinal ne yapmam lazım?
D
geçen yıl
liseye geçiyorum tavsiyeler.
hali hazır da okulların açılmasına az kalmışken ve canım sıkılmışken sorayım dedim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.