M

Teğmen
27 Şubat 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
69 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
geçen yıl
Gıbırnet alınır mı
Arkadaşlar şimdi ben 15 mbps adsl internet alıyorum memnun değilim gibirnete geçmeyi düşünüyorum

Deniyor ki biz uzaktan müdehale ediyoruz k. adı şifr. ile giriş yapabilirsiniz ekip falan gelmicek vs. benim vdsl modemim var 16mbps internet kullanıyorum dediğim gibi. Boş port sorguladım var gözüküyor. Fakat max hız 17 gözüküyor şimdi 35 hız almam gerekirken 16 hız alma gibi bir sorun falan çıkmasın? takıldığım tek nokta bu başka yok, bilgili arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
M
geçen yıl
comnet'e geçilir mi (internet)
15 mbps göknet kullanıyorduk akşam 19 olduğunda hız 5'e düşüyor 57 lira ödüyoruz. Anlayacağınız bayağı düşük hızlar, neyse sözleşme bitmiş sözleşme yenileyin diyorlar ve biz sözleşmeyi yenilemicez. Neyse 70 liraya kadar comnet 35 mbps 6 upload internet buldum fiyatına göre uygun dedim. Hem zaten maks 70 lira ödeyebiliriz diğer sağlayıcılar 80 tl+ ve üstü. Her neyse çok uzattım Comnet alınır mı? ping değerleri nasıl hız vs. kopma çakılma zart zurt çok oluyor mu kurulum ücreti var mı, internet hattını değiştirmeden kullanmaya başlayabilirsiniz diyor ve bu çok iyi bence. Neyse kullanan varsa veya comnet nasıl nedir ne değildir bilen varsa cevaplarsa sevinirim.
M
geçen yıl
ZAMAN YOLCUSUYUM SORU SORABİLİRSİNİZ
2174 yılıdan geliyorum istediğinizi sorabilirsiniz, ha hepiniz öleceksiniz o yüzden zaman çizgisi yok olmayacak raat olun ve istediğinizi sorun.
M
geçen yıl
açık öğretim 1. dönem ve 2. dönem "KONULAR" aynı mı
Arkadaşlar bildiğiniz gibi sınıf mantığı yok açık öğretimde. 1 ve 2 : 9. sınıf | 3-4 : 10. sınıf | 5-6 : 11 | 7-8 : 12


Şimdi ben 1. dönem derslere çalıştığımda örnek vereyim 1. dönem türkçe kitabını okuyup mu çalışacağım? (1. dönem kitabı tamamen örnek, testlere bakıpta çalışabilirim anlattığım şeyi anladıysanız ne mutlu)

  • dönem sınavlarını geçtim diyelim "2. dönem derslerden" sınav olduğumu bildiğimde 2. dönem türkçe kitabına mı çalışacağım yani?yanlış anlayanlar için arternatif anlatım

aol sitesinde ders seçme kısmı vardır oradan dersleri seçerken, hafif sağ yukarıda 1. dönem 2. dönem 3. dönem vardır. tabii yeni başlayanlar için bende yeniyim. Neyse bana en alt rakamdan seçmem gerektiği söylendi. Şimdi 1. dönem dersleri seçtik, sınav günü bu "1. dönem dersler" üzerine sınavlar yapılmayacak mı? yapılacak. Aslında bahsettiğim şey çok basit cevabını istiyorum 1. dönem dersler ile örn: 1. dönem türkçe ile 2. dönem türkçe dersi farklı konular mı anlatılıyor? yoksa 1 ve 2. dönem dersler aynı bilgileri mi barındırıyor?
M
geçen yıl
yandex disk telefon doğrulama kodu gelmiyor
hesaba telefon ekledim, sonra tüm hesapladan cıkıs yap dedim tekrar girdim telefon numarasına kod gönderdik diyor kod gelmiyor. Salak bir problem nasıl çözebilirim
M
geçen yıl
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ[AOL] HİÇ BİLGİM YOK, YARDIM EDER MİSİNİZ
Çook aylar önce gerçekten hatırlamıyorum 2020 hazira
M
geçen yıl
beş parasız dışarda yapacak aktiviteler
bisiklet sürmek dışında bir halt yapamıyom para yok, arkadaş yok beleşe ne yapabilirim lan? sıkıldım işsizim ve evde oturuyorum.
M
geçen yıl
PCSX2 mavi ekran
3-4 saat GOW(2005) oynadım oyunun sonlarına geldim şimdi de yarım saatte bir mavi ekran veriyor 2 kere verdi. Emulator kapalıyken mavi ekran yok.
Anlayan varsa minidump dosyasını atayım.
M
geçen yıl
skyrim her yaya uyumlu ok modu var mı
ok bulmak zor oluyor elimdeki yay her ok ile uyumlu olsun istiyorum. Bunu sağlayan bir mod var mı?
M
geçen yıl
Running With Rifles TR yama istek
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.