B

Er
05 Ocak 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
2 ay
4/B Sözleşmeli Hizmetli
İyi günler Bugün Milli Savunma Bakanlığının Milli Savunma Üniversitesi için alacağı 4/B Sözleşmeli Destek Personeli Hizmetli unvanı için sözlü mülakata girdim. Komisyon başkanı bana senin eline paspası fırçayı verip tuvalet temizlettircez cam sildircez maaş artışı tayin hakkı vs. hakkın yok bunları biliyor musun dedi. Bende evet biliyorum dedim olumsuz ne söyledilerse tam tersi olumlu şeyler söyledim. Herhangi bir üniversite de Sözleşmeli hizmetli olarak çalışan birisi bilgi verebilir mi?
B
2 yıl
İMDATT!! EVDEN SU ÇIKIYOR!!
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi evden su çıkıyor.3 katlı binanın 2.katında yani ara katta kalıyorum. Ev 1+1 50 m2 2 kişilik öğrenci evi her şey iyi hoş güzel ama evde bir nem, rutubet daha doğrusu baya baya su sorunu var. Camlar sürekli ıslak su damlacıkları ile kaplı geçenler de yatağın altına baktığım da resmen bilerek su dökülmüş gibi ıslanmıştı. Ev de topu topu 3 petek var biri salon biri oda da diğeri havlupan zaten. Bina da yalıtım var fakat alt kat boş ve alt katta ki dairenin camı ve balkon kapısı açık bırakılıp gidilmiş. Bina da aspiratör bacası da yok aspiratör güya kendi içine çekiyormuş kokuyu. Bu sebeplerden de olabilir mi. Bu sorunu çözmek için ne yapabilirim hafta da bir yatakların altından bir kova su çıkarmak sıkıntı olmaya başladı artık.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.