K

Çavuş
22 Kasım 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
9 ay
TV (Ant in) ve Çanaktan Gelen Kablo Bağlantısı
Merhaba, çatıdaki çanaktan bu kablo geliyor.
< Resime gitmek için tıklayın >

TV'nin arkasında ise bu giriş var.
< Resime gitmek için tıklayın >

Sorum şu, kablo ile TV'deki ANT IN bağlantısını yapabilmem için bir dönüştürücü, connector bulunuyor mu? ve bu bağlantıyı sağladıktan sonra TV'nin kendisi üzerinden ilgili uydu kurulumlarını yapıp herhangi bir uydu alıcısına gerek yok duymadan yerel kanalları izleyebilir miyim?

Teşekkürler.
K
10 ay
Farklı .xlsx uzantılı dosyalardaki verileri tek dosyada birleştirmek.
Merhaba, iyi forumlar. Başlıkta da belirttiğim üzere, bir çok farklı .xlsx uzantılı Excel çalışma dosyalarındaki verileri tek bir çalışma sayfasında alt alta getirmek istiyorum. Veriler tek bir sayfada toplanıp alt alta gelse benim için yeterli, sonrasında rötuş yapabilirim fakat temel işlemi gerçekleştirecek makroyu vs. beceremedim. Pratik yolunu bilen, Excel'e hakim forum kullanıcılarından değerleri vakitlerini ayırıp yardımcı olmalarını dilerim.

Teyit etme amaçlı görsel paylaşıyorum, klasördeki Excellerin hepsinde veri mevcut, amacım onların içindeki verilerin tek bir sayfada iç içe girmeden alt alta toplanmalarını sağlamak.
< Resime gitmek için tıklayın >
K
2 yıl
Ekranda Pikselleşme Oluşması
Merhaba, bir kaç saniye arayla alınmış iki adet masaüstü görüntüsü paylaştım. Son zamanlarda, özellikle browser ekranlarında dolaşırken aniden ekranımda pikseller gözükmekte ve sayfayı değiştirince veya fareyi üzerine götürünce kaybolmaktalar. Sebebinin ne olabileceğine dair bir bilginiz var mı? Bilgisayar notebook,https://www.msi.com/Laptop/GV62-8RE/Specification linki de bu. Şubat 2019'dan beri kullanıyorum yaklaşık 1 yıl 2 ay oldu ve cihaz oyun laptop'ı, oyun oynarken haliyle ısınıyor ve bir yıldır çeşitli oyunları yüksek ayarlarda oynadım. Sıcaklıktan dolayı ekran kartına zarar vermiş olma ihtimalim var mı? Ekranda o piksellerin ara sıra gözükmesinin bununla bir ilgisi var mıdır merak etmeyim, sınırlı donanım bilgim ekran kartına işaret ediyor.


< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >

not: Sorun sadece tarayıcıda dolaşırken oluyor. Masaüstünde veya oyun oynarken böyle bir durumla karşılaşmadım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.