D

Çavuş
21 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
7 ay
Genel Muhasebe Sorusu
İyi forumlar arkadaşlar, Genel Muhasebe dersi için bir soru var fakat ne biz ne muhasebeciler soruya bir çözüm buldu. Soruyu aşağıya ekliyorum, yardımcı olacak arkadaşlar çıkarsa çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
< Resime gitmek için tıklayın >
D
10 ay
Hızım Düşürüldü - TurkNet Vakası
Merhabalar, aktif 35 mbps paket kullanıcısıyım, dün bir erişim problemi yaşadım ve uzun süre internette sıkıntı yaşadım. Akşam eve geldiğimde sorun çözülmüştü fakat bugün modem arayüzünü kontrol ederken modeme gelen hızın 26 mbps’te sabitlenmiş olduğunu gördüm. Aşağıya dün ve bugün aldığım ekran görüntülerini ekliyorum.

Dün
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


Bugün
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


Resimlerde görüldüğü gibi hızım düşürüldü, destek kaydı açtım ancak sorunumu çözebilecek yetkililer olacağını düşündüğümden buraya konu açmak istedim.

Destek Talep Numaram: 36000191< Resime gitmek için tıklayın >
D
geçen yıl
20 Yaş Altı Sokağa Çıkma Yasağı Sona Eriyor Mu?
Merhaba, bildiğim kadarıyla 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı 27 Mayıs yani bu gece itibariyle sona erecek, yanlış mı biliyorum? Veya uzatılacağı ile ilgili bir haber var mı? Doğru düzgün bir bilgi yok ortalıkta.
D
geçen yıl
TürkNet Memnuniyet Bildirimi(!)
Bu güzel hizmetiniz için teşekkür ediyorum TürkNet, sizs minnettarım.

< Resime gitmek için tıklayın >
D
geçen yıl
TurkNet Kopma Sorunu
Eylül 2019 tarihinden beri TurkNet 35Mbps paketini kullanmaktayım. Ara ara yaşanan kopma sorunlarında suçu bana atarak kapatıyorlar talebimi fakat yağmurlu havalarda internetim gidiyor, bir iki değil beş dakikada bir kopuyor. Destek kaydı açtım (33179833) ama umudum yok, bağlantı gelme ve gitme saatleri aşağıdadır.


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
D
geçen yıl
TurkNet Kopma Sorunu
Merhabalar,
TurkNet kullanıcısı olarak sorunlardan başımı kaldıramıyorum. Bugün sürekli internet bağlantım kopmaya, moden kırmızı yanmaya başladı. Yarım saatte bir böyle oluyor. Sorun bende mi yoksa bu sorunu yaşayan farklı arkadaşlar var mı?
D
geçen yıl
TurkNet Çevir Sesi Yok
Eylül 2019'da TurkNet ile tanışıp abonelik başlattım, ilk başlarda gerek duymadığım için sabit telefonu kurmadım ancak sonradan kurmam gerekti fakat çevir sesi yok. İşin garip tarafı dışarıdan ev numaramı aradığımda çalıyor gibi görünüyor ancak ev telefonunda tık yok. Ev telefonundan arama yapıyorum yine tık yok. Defalarca kayıt açtım, yine açtım dün bakalım ilgilenecekler mi diye. Belki bu sorunu deneyimleyen vardır aranızda, bir fikir verir.
1- Splitter olmadan denedim, farklı splitter ve ara kablo denedim.
2- Üç farklı sabit telefon denedim sorun hepsinde aynı.
3- Daha önce arıza kayıtları açtım, TT sorun içeride diyerek kapattı. Tesisatçı gelip baktığında içeriden sorun yok dedi. Anlayacağınız hepsi işini doğru yapmış ama hizmetimi kullanamıyorum, bu sorunu aranızda deneyimleyen varsa yardımcı olabilir mi?

*Forumdaki yetkili destek talebimin altyapı kontrolleri yapılarak inceleneceğini belirtti, pek umutlu değilim yine aynı cevap gelecek.

Ek olarak sorunum devam ederse iptal etmeyi düşünüyorum, önereceğiniz uygun ve sabit telefon kullanmama imkan sağlayan sağlayıcıları belirtir misiniz?
D
2 yıl
Satılık! gecici.email alan adı!
Satıldı.
D
2 yıl
gecici.email | Satılık Alan Adı
Domain Adı : gecici.email
Kayıt Tarihi : 2019-08-29
Bitiş Tarihi : 2020-08-29
Kayıt Firması : Name.com
Fiyat: 20₺
Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz.

Forum dışı admin@mayis.tech mail adresi ile ulaşabilirsiniz.

Havale/EFT (Garanti, Enpara) veya Papara ile ödeme alınır.
D
2 yıl
İnternet Bağlantım Hakkında Yardım
Merhabalar; TürkNet üzerinden internet kaydı yaptım bütün işlemler tamamlandı, evde kurulum yapıldı ancak modemde yeşil ışık yanmıyor yani internet bağlantım yok. TürkNet sözde saha ekiplerine bildirmiş arıza var diye. İşin üzerinde durayım diyorum sürekli TürkNet'e yazıp arıyorum falan ama Türk Telekom saha ekipleri yapacağı için onlara ulaşmam gerek. Durum hakkında bilgi almak, işlemleri hızlandırma için hangi numarayı aramam lazım. Elazığ'da oturuyorum bu arada..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.