E

Er
20 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 ay
Bilgisayarımda İnternet Daha Yavaş
Bilgisayarımda internete bağlandığım zaman max 3mbps internet alıyorum telefonumda yaklaşık 22mbps internet alıyorum ve hangi tarayıcıdan yaparsam yapayım internet hızım çok yavaş. Bilgisayara 1 gün önce format attım daha sonra wi-fi sınırlı diyordu onu bir şekilde çözdüm daha sonra gayet hızlı bir şekilde internetimi kullanabildim fakat bugün sabah bilgisayarı açınca internet çok yavaşlamıştı bunun bir çözümü var mı?
E
3 ay
Toshiba Laptop'uma Format Atmaya Çalışıyorum Ama Bios Menüye Giremiyorum
Toshiba laptopuma format atmaya çalışıyorum ama bios menüye giremiyorum f2'ye basılı tutup açmayı veya f12'ye basılı tutup açmayı veya açarken bunlara basıp basıp çekmeyi denedim fakat hiçbiri işe yaramadı ne yapmalıyım?
E
4 ay
Windows 8'imi Windows 10 Yapabilir Miyim?
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Bu bilgisayarımda şu anda windows 8 kullanıyorum fakat windows 10'a geçmek istiyorum yeterince hızlı kullanabilir miyim hem oyunları hem programları hem de bilgisayarda yapıcağım başka bir işi? (Normalde Ekran kartı belleğim 1GB ama burada neden 4gb yazılmış bilmiyorum)
E
4 ay
Eğer Bilgisayarımı Windows'un Kendi Ayarlarından Sıfırlarsam D Klasörü Silinir mi
Bilgisayarımın C klasörüne format atmak istiyorum ve bilgisayarın kendi ayarlar kısmında sıfırlama seçeneği var oradan halledersem işimi bilgisayarımdaki D klasörü silinir mi?
E
geçen yıl
Rocket League Açılmıyor
Daha geçen gün satın aldığım Rocket League oyununu yükledim ve açılırken sorun yaşadım çözmek için başlatma seçeneklerinde "-dx9" yazdım ve düzeldi daha sonra oyuna dün 2.5 GB'lık bir güncelleme geldi ve oyun açılmamaya başladı. oyuna "-dx9" yazarsam oyunu oynaya basınca açılır gibi oluyor ama windows çubuğuna gelmiyor daha sonra tekrar oyna tuşu çıkıyor. Eğer "-dx9" yazmazsam oyun önce windows çubuğuna geliyor daha sonra 4-5 saniye sonra siyah veya beyaz bir ekran geliyor ve oyun çalışmayı durduruyor. Bunu çözmek için neredeyse bütün yöntemleri denedim fakat hiçbir şekilde oyunu açamadım. Not: Windows 8.1 kullanıyorum ve en güncel sürümde. Ekran kartında herhangi bir güncelleme eksiği yok. Oyunu başlatma seçeneklerinde "NoStartUp" yazdığımda aynı çökme sorununu veriyor. Oyunu silip tekrar yüklemeyi denedim fakat birşey değişmedi. Aynı zamanda belgelerim kısmandaki rocket league klasörünü de silip tekrar girmeyi denedim ama yine giremedim. Aynı zamanda bu denemelerin hepsinin ardından oyunun dosya bütünlüğünü de kontrol ettirdim ve 1 dosya eksik çıktı onu yükledi ama hala girmiyordu. "dxdiag.exe" ' de yazana göre bilgisayarım Directx 11 sürümünde. Herhangi bir driver eksiği yok ama eğer gözden kaçırdığım bir şey varsa yazabilirsiniz onu da kurmayı denerim. İsterseniz sorunun ne olduğunu anlamanız için videosunu çekip atabilrim.
E
geçen yıl
Sıralama Ölçütü Nasıl Ayarlanır
DonanımHaber sitesinde nasıl bir ana konularda (Hangi platformda olursa olsun adını öğrenmek istediğiniz oyunları aklınızda kaldığı kadarıyla tarif ederek paylaşın, birlikte yardımcı olalım. gibi) sıralam ölçütünü yeniden eskiye doğru sıralarım?
E
geçen yıl
İsmini bilmediğim oyun (PS ve PC için)
2-3 Yıl önce bir yakınımın Playstation'unda oynadığım bir izometrik bakış açılı bir uzayda geçen oyun vardı. Oyunda 4 kişiye kadar oynanabiliyordu ve turret, ölen arkadaşı çağırma, mermi gibi şeyleri çağırmak için L1'e(tam hatırlamıyorum tuşu) basıp yön tuşlarından komutlar yazıyorduk oyun bilgisayar için de var olması lazım oyunun adını biliyorsanız söyleyebilir misiniz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.