U

Er
17 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
5 ay
CHP , AKP için ÇALIŞIYOR !
Evet , yanlış duymadınız tekrar ediyorum CHP , AKP'nin oylarının artması için veya iktidarda kalabilmesi için çalışıyor ! Neden mi ? beraber bakalım dilerseniz ?

  • Kemal Kılıçdaroğlu'nun Uyuşturucu satıcılarından ve Organ mafyalarından asıl onlardan vergi alın.
  • Sözcü'nün Ayasofya için atmış olduğu başlık ( ülkenin %80-90'ı müslüman be kardeşim akıl insaf ya )
  • Başörtülü hakim çıkışları vs.


AKP belki de siyasi tarihinde ki en büyük çöküşü yaşar iken CHP gibi köklü bir partinin sağlam bir muhalefet sağlayabiliyor olabilmesi gerekirken böyle saçma şeylerle AKP'den , MHP'den oy verecek adam toplayacakken bunları yapıyor olması sizce tesadüf mü ? bu benim bir düşüncem inşallah yanılıyor olurum.
U
7 ay
Yorum yapsana buna da ?
Her zaman ki gibi ilginç içerikler ile karşı karşıyayım ,
https://twitter.com/AkpCocuklari/status/1332068407932489731


https://twitter.com/AkpCocuklari/status/1332192857030074368
https://twitter.com/AkpCocuklari/status/1331561610742272001
Devletin hangi bölmesinde , ne kadar ciddiyetli ne kadar kaliteli ne kadar sağlam bir alanda çalıştığını merak ediyorum ve aynı zamanda hangi maaş bordosu ile hangi eğitimleri görüp bu kadar sağlam arabaları ve yaşantıyı şatafatı elde ettiğini bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak merak etmekteyimdir , eğer ki bir iş adamı veya girişimci yüksek mevkide çalışan birisi olsaydı emin olun merak etmezdim.

( sayfa sahibini ya da sayfa yetkililerini tanımıyor ve reklam yapmadığımı belirtiyorum )
U
7 ay
Alaattin Çakıcı - Bahçeli
MHP Lideri Bahçeli:

  • "Ülküdaşım Alaattin Çakıcı'ya mafya bozuntusu demek müfterilik , seviyesizlik , rezilliktir." dedi

Yorumlarınız nelerdir ?

  • Benim yorumum herkes işini çok iyi yapıyor , biz cebimizi kaşırken Türkçe konuşmayı bilmeyenler bile yurt dışındaki evlerini doldurdular , şimdi de torunlarının geleceklerini hallediyorlar.
U
7 ay
Gençlerin siyaset yapması lazım
Evet bu bizzat benim görüşüm aklı , fikri olan bilimi ve ilimi seven din ile iman ile parayı alttan yürütmeyecek , herşeyi dine imana ya da osmanlı padişahlarına ya da Mustafa Kemal Atatürk'e bağdaştırmayacak genç bir nesilin siyaseti lazım bu ülkede , yoksa siz chpden de iyi partiden de çok medet ummayı devam edersiniz çünkü hiçbiri başarılı bir muhalefet değillerdi ve olmayacaklar AKP zaten görüldüğü gibi ülkede iyi bir muhalefet olmadığı için daha çok çok çok uzun yıllar bizimle beraber olacaktır , tekrar söylüyorum bilim ve ilim ile yürüyen , dini imanı para olmayan , dini imanı osmanlı padişahlarını atatürkü kullanmayan bir genç nesilin siyaseti Türkiye'yi kurtaracaktır başka türlü kurtulamaz

Tahin ve pekmez ile...
U
8 ay
Halkbank ve Amerika ilişkisi
Merhabalar hepimize iyi öğlenler diliyorum yeni haberler ile karşınızdayım yorumu olan veya detaylı bilgiye sahip kişiler , Trump seçilmezse Biden iyice bunu eşeleyeceğini öğrenmiş oldum yorumlarınız nelerdir ?


https://twitter.com/dw_turkce/status/1322054375007608833
https://www.nytimes.com/2020/10/29/us/politics/trump-erdogan-halkbank.html?smid=tw-share
U
8 ay
Gençlik Kollarında olanlar
Arkadaşlar ülkemizin şuan ki durumu görüldüğü gibi sıkıntı da ve gençlik kollarında olan arkadaşlara sorularım şunlar iyi partide veya chp'de falan gençlik kolları durumları nasıl gerçekten chp'ye akın var mı denildiği gibi seçimde akp yok olacak mı meraklar içindeyim açıkcası.
U
2 yıl
YKS2020 Net Kaç K
Merhabalar Sevgili Donanimhaber takipçileri, ben bu sene 12.sınıfa geçmiş birisi olarak özel ders alıyor ve günde 1 ila 3 saat aralığında verimli ve düzenli bir biçimde ders çalışıyorum, onun dışında da yoğunluklu konu bazlı olarak test çözüyorum kolay orta zor aralıklarında testler çözüyorum her gece yatmadan önce 2 test paragraf çözmeyi de ihmal etmiyorum ancak hedefim yüksek bir hedef değil temelim normal düzeyde denebilir diyebiliriz.

TYT'de ; AYT'de ;
45 net. 30 net.


MF öğrencisi olarak ilk kaç bine girebilirim bu netler ile beraber.

İlginiz ve yorumlariniz için teşekkür ederim ❤😁
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.