O

Er
21 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
2 yıl
Güvenli oyun
Yeni bir pvp serverlar olarak şuanda hiçbir türlü hilenin yapılamadığı fazlasıyla güvenli oyunun oynandığı server varmı?
O
2 yıl
Yatırım için en uygun yol
Şuanda öğrenciyim ama ufak da olsa yatırım yapmak istiyorum yani yatırımdan kastım para birikse yeter. Şöyle koyduğum yerden parayı tekrar alamayacağım birikicek bir yol önerisi olan var mı?
O
2 yıl
Yedek astsubay
Merhabalar
Şuanda önlisans tamamlamak üzereyim son dönemim kaldı sonra tecili bozup askere gitmek istiyorum yedek astsubay olabilir miyim ve kalmak istersem yedek astsubay olarak ne kadar süre kalabiliyorum birde kolumda yazı ve ufak dövme var.
O
2 yıl
En iyi kameralı telefon
Kaliteli videolar çekebileceğim bir cep telefonu almak istiyorum genel olarak fotoğraf ve video ile işim olucak. Önerilerinizi bekliyorum.
O
2 yıl
Mx150 Ekran kartı sürüm
Mx150 ekran kartında iki sürüm olduğu söylenmişti. Bende sürüm öğrenmek için gpu z ve aida gibi programlardan sorgulama yaptım fakat benim device ıd yani cihaz kimliğimde 8086 5917 - 17AA - 3963 yazıyor fakat forumlarda örnek gösterilenlerde ise 10DE 1D12 - 17AA 3801 gibi yazılmış benimkinin performansı yüksek olan mı düşük olan mı olduğunu nasıl anlarım çünkü mx150 de 2 sürüm bulunmakta 0 ve 2 sürümleri biri diğerinden %30 daha yüksek performanslı deniliyor.
O
2 yıl
Check Media
Freedostan Win10a geçerken biostan boot menuden uefi seçtiğimde kaydedip usb takıp yeniden başlatıyorum Check Media diyip diyip yeniden başlatıyor. Usb okumuyor seçemiyorum biostada usb gözükmüyor. legacy olarak seçip başlattığım zaman usb okuyor ama
O
2 yıl
Freedos sisteme win10 yüklerken
Merhabalar, konu daha önce açılmışmıdır bilemiyorum ama bir sorum olacak.

Freedos sistemli bir notebook satın aldım. Win10 yüklerken microsoftun sitesinden iso dosyası indirerek usb yoluyla kurulumu yapsam fakat şuanda bir keyim yok ama en yakın zamanda bir oem win10 pro key satın alacağım. Bu kurulumu yaptıktan sonra keyi sonradan girsem bir sorun olur mu? Normal windows10 pro sürüm olarak kullanabilir miyim?

Bütün önerilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.