A

Teğmen
01 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
geçen yıl
Karışım boya sorunu
Az önce evi boyamak için hırdavatçıya gittim fakat aklıma takılan bir şey oldu. Ben geçen yıl dyo boya alırken örneğin yeni çağıl istedim ve dükkandan direk üzerinde yeni çağıl yazanı aldım geldim. Şimdiyse hırdavatçıdaki eleman bana boyaların artık öyle satılmadığını şimdi sadece beyaz boya geldiğini ve karşım yapıp istediği rengi elde edebileceğini söyledi. Bana pek inandırıcı gelmedi ama doğru yok yoksa beni mi keklemeye çalıştı?
A
2 yıl
2016 boyasız değşensiz lpg li astra sedan 61.500 km
Aracı ağustos 2018 yılında 28bin km deyken aldım. BRC lpg takılı tüm bakımları eksiksiz yapılmış triger dahil değişmiştir. BOYASI ,KAZASI VE DEĞİŞENİ YOKTUR. Sadece arka plastik tamponda sürtmeden dolayı cizik vardır. Benden önceki sahibinin ve benim ekspertiz raporlarımız mevcuttur otorapordan expertiz yapılmıştır. Sıfır araç aldığım için aracımı satıyorum. Sitedeki en temiz araç budur.İçinde hiç sigara içilmemiştir. Pazarlık makul bir ölçüde vardır . Boya ve hasar durum expertizi otoraporda yapılmış resimlere eklenmiştir. Araç güncel olarak kullanıldığından km si azda olsa değişiklik gösterebilir.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-siyah-severlere-ozel-hasarsiz-2016-model-lpgli-astra-792016686/detay
A
2 yıl
2016 Opel astra Sedan Boyasız Kazasız Hasar kayıtsız lpgli 60bin de
Aracım 2016 model lpg li hasar kayıtsız boyasız kazasız ben 3. Sahibiyim aracı 28 bin deyken aldım. Tüm bakımları yapıldı triger bujiler vs. Her şey değişti. Tüm arızaları giderildi. Bakımlarını opel özel servisinde zamanında yaptırıyorum. Aracın sol arka plastik tamponunda ağaca sürtleden dolayı ufak cizik var kimsenin midesi bulanmasın yalan dolan olmasın diye boyatmadım isteyene detaylı foto atılır. Ayrıca benden önceki adam alırken expertiz yaptırmış bende alırken yaptırdım ikisininde fotolarını atabilirim isteyene. Araçtan memnunum fakat yeni araç alacağım için satıyorum. Sıfır aracım mart ayında gelicek o yüzden acelem yok fiyat olarak 88bin istiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.