I

Er
30 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
158 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
2 yıl
3 aylık Youtube Premium Kodu 8 TL
3 AYLIK YOUTUBE PREMIUM PROMOSYON KODU: 8 TL

İLETİŞİM: 0543 804 07 81

NOT: Kendi hesabınıza tanımlayabilirsiniz fakat hesabınızın daha önce youtube premium kullanmamış olması gerekmektedir. Yeni bir gmail açarak bunu çözebilirsiniz.

+3 Referansı olan veya en az 5 yıllık DH üyelerine ilk önce kodu vermekteyim. Kodu kullandıktan sonra ödemeyi geçebilir.

Kodu tanımlamanız için kart bilgilerini girmeniz gerekiyor ve 1 TL ücret kesiyor youtube. Kart bilgisi girmek istemeyen arkadaşlar için 4 TL ye sanal kart sağlayabilirim. Kodlar kesinlikle çalıntı vesaire değildir. %100 legal olarak alınmış kodlardır. 

DIPNOT: Promosyon kodları herhangi bir şekilde deaktif olursa, alıcı talebine göre ister yenilenir isterse ücret geri ödenir. Ücret iadesinde Kullanılan gün sayısı, ödenen ücret oranında düşülüp iade yapılır.
I
3 yıl
FM 20 Altyapı antrenörü gençleri oynatmıyor
Merhaba arkadaşlar 19 yaş altı takımımda genç yetenekler oldugu halde 19 yaş altı menajer bu yetenekli oyuncuları oynatmıyor. Nedeni ne olabilir acaba bilenlerden yardım rica ediyorum.
not: oyuncularım 19 yaş altı kadroda 90 dk oynayabilire ayarlı arkadaşlar.

< Resime gitmek için tıklayın >

OYNATTIĞI OYUNCULAR KADRODA BİLE YOK

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.