K

Er
19 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
2 yıl
Kaft sweatshirt
Nasıldır arkadaşlar kullanan var mı (kapüsonlu olmayandan bahsediyorum) internette dikis sorunlari oldugunu okumustum acaba duzelmis midir, kullanan arkadaslar goruslerini paylasirsa sevinirim
K
2 yıl
Kindle Paperwhite 4 vs Kobo Clara HD
Kobo Clara HD pw4'e göre yaklaşık 300 lira daha ucuz (n11'deki fiyatlara göre) ve mavi ışık filtresi var ama pil ömrünün pek iyi olmadığını okudum internetten dolaysıyla pek emin olamıyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
K
2 yıl
Mavi jeans hediye kartı (45 tl indirimli)
Elimde 166 tl lik mavi hediye kartı var ve 120 tl ye isteyen birine bırakabilirim. istanbul ici herhangi bir avm de bulusup icindeki tutari beraber kontrol edebiliriz. ilgilenenler pm atabilir.
K
3 yıl
Boğaziçi ee kaçla kapatır
Bildiğiniz gibi bilgisayar ilerliyor, bilgisayarla ee'nin sıralamalarının yer değiştirme ihtimali var mıdır?
K
3 yıl
İyi mühendisliklerde okuyan biri işşiz kalır mı
Merhabalar sınavda iyi bir derece yaptım(800 civarı) ve sabancı veya odtüde bir mühendislik düşünüyorum ama çevremdeki herkes emeğime yazık edeceğimi, iş bulma sıkıntısı yaşayacağımı, bulsam bile düşük maaşa çalışacağımı söyleyip duruyor. Sizce bu uyarıları ne kadar dikkate almalıyım? Özellikle mezun olan arkadaşlar bu konularda aydınlatırsa sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.