A

Teğmen
03 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
176 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
A
2 ay
Age Of Civilizations 2 Kanserinden kurtuldum
3 gündür kesintisiz oynuyorum normalde strateji oyunu severim ama olmaz böyle saçma iş nepal bulgaristanı aldığım için istanbula çıkartma yapıp marmarayı ve tüm bulgaristanı geri aldı suriyeyi lübnanı aldım kuzeyden rusya geliyor güneyden hem iran hem ırak bide 3 asker kaça 500e bölünüyorlar kovalanmıyor ha bi de sırbistan savaş açtı o da yunanistanı aldım diye sinirlendi heralde hahaha atinaya çıkartma yapıyordu dedim saçlarım önemli dökemem. şuan siliyorum.
A
3 ay
asdfghıjklnşhıkliasdgryasdfgjopüasdrfghjopşi
ADRFHJLOPŞİASDRFGHIJOPÜİADRFHJOP
ĞÜÜADRFHJOPİ

silmeyenin bacısı kötü işler yapıyor.
A
3 ay
Tyt 138 2muncu oldum
< Resime gitmek için tıklayın >

Nasıl bu kadar başarısız olabilirler baraj nasıl geçmez bunca çocuk diye kafayı yiyordum sınava girmeden sınava girdim ve öncesinde Türkçe'ye özellikle çalışmış biri olarak sıvadım. Sorunun artık ben ve sıralamada altımda kalan 1 milyon çocuğun olmadığını iyi biliyorum.

Sayısalı 0 oğlu 0 olarak girdiğim sınavda kitapçığı kapayıp salladım tüm matematiği hiçbir soruyu düşünmedim direkt önümdeki cevap anahtarına yardırdım yarım saat kafa yorduğum 30 Türkçe sorusuysa yanlış yani çalıştığım dersle çalışmadığım ders arasında hiçbir fark yok.

Felsefe ve Tarihe özel bir ilgisi olan biri olarak, Türkçe sorularının aynısı olan sorular yüzünden bu durumdayım şuan.

Bi siteden baktım Ayt 200 almışım tytden geçemediğim için tercih yapamıycam.

Kimse yanlış anlamasın yardıma ya da ne bileyim üzülme bidahaki seneye kralsın be oğlum tarzı teselli istemiyorum.
A
3 ay
Cs goda oynadığım son 12 elde 25 hileyle karşılaştım
böyle bir olasılık olabilir mi oluyor evet. oyun kazandığım 20 oyun sonrası beni silver 4 yapmıyor kaybettiğim 2 el sonrasında silver 2ye düşürüyor ve yenildiğim bir maçta hile olmasa eyvallah diyicem ama yok yemin ediyorum alayı hile ya böyle saçmalık olamaz.
A
4 ay
Epic games hesap silinmesi
Daha önce böyle bişey yaşayan oldu mu? bissürü hesap kullanıyorum v papel alıcak param yok ben de stwli hesap alıp kendime gift atıyorum papel kasarak.

Bugün bu farm hesaplarımdan birisinin silindiğini gördüm şifre mail doğru bulunamadı diyor şifremi unuttum diyip maili yazdım yine olmadı. Epic maili tanımadı.
A
4 ay
Satın almış olduğum epic hesabı çalındı
bi site üzerinden satın almıştım hesabın içerisindekilerin değeri ve içindekiler 2-2.5k₺ öyle milyon değil YTL ye tele. Neyse işte bu konuyla ilgili satın aldığım site ile konuştum satıcı banane zamına koyim diyor. Site savcılığa dilekçe verin elemanın bilgilerini savcılığa veririz diyor ne yapayım uğraşayım mı dersiniz? ve şu dilekçe ile ilgili... osmanlıca tarzı bir dil gerektiriyo ellam aklım ermiyor benim ne yapabilirim bu konuda birisine mi yazdırayım?

Epic ile görüştüm hesabın bana ait olduğunu kanıtlamaya çalışıyorum güya. Normalde Epic hesabı alıp satmak da yasak. Benden hesabın ilk mailini istiyorlar onu da bilmiyorum işte.
A
6 ay
İnception'daki gibi rüya kontrolü
böyle rüyalara adeta bağımlı kalarak bir yaşam sürebilmek vs... Bu tür şeyler mümkün müdür arkadaşlar? 4 milyonda bir olasılıklı toto kuponları doldurdmaktan daha fazla geleceği olduğunu görüyorum profesyonel olarak yapmadım daha önce bu saçmalığı ama bi kaç defa rüyada olduğmu fark edip o anki akışı kendim belirleyebildim.

Konuyla ilgili bilgisi olanlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Biliyorum fazla hayalperest ve oldukça saçma bişey ama gerçekten medet umduğum hiçbir şey kalmamış durumda yaşım ufak da değil 22 oldum aha eşşek kadarım artık hayallerim de ulaşılalamaz (en azından malum şartlarda) sapasağlam 60ımı 70imi görüp emeklilik yaşayabilcek bir sağlık (enn azından mental olarak) mevcut değil bende. Yolumun olmamasındansa yanlış bi yolda gitmek istiyorum.
A
6 ay
intihardan daha güzel olan seçenekler
...
A
6 ay
Sefalet beni yedi bitirdi
Oldu bişeyler Anksiyete bozukluğu işte maruz görün. ya da mazur mu oluyor siz yapın bişeyler ben gidiom hoşçağalın
A
7 ay
Windows 10 yeni güncelleme sonrası etkinleştirme hatası alıyorum yardım!!
Altta windows etkinleştir de çıktı iyice tilt etmeye başladı beni hayır fiyatına bakayım dedim 1900 lira. Cidden orjinal kullanan varsa diyebileceğim bişey yok Allah daha çok versin diyebilirim orjinal kullananlara. Free key kullananların önünü kapamak için yeni bi yazılım mı geliştirildi nooldu bilmiyorum ama benim şuan etkinleştirmeyi halletmem gerekiyor. Key var elimde ama giremiyorum aldığım hata şu;

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.