O

Onbaşı
13 Haziran 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
4 ay
Ipad 9 mu Ipad Air 4 mü
Merhaba yakın zamanda eğitim, oyun ve eğlenme amaçlı kullanacağım bir tablet almak istiyorum. Ama ipad air ile ipad 9 arasında kaldım arada 2255 tl fark oluyor. Air beni zorlayacak biraz daha. Sizce aradaki farka değer mi ? ( Bu arada ipad airin yanında airpods kampanyası var 11 ekime kadar bunu da göz önünde bulundurursanız daha iyi olur ). Şimdiden teşekkür ederim.
O
9 ay
Dövüş Sporu
Merhaba ben bir dövüş sporu yapmak istiyorum. Pöh-Jöh-ÖKK gibi asker veya polis birlikleri hangi dövüş sporunu kullanıyor bilenler yardımcı olabilir mi ?
O
geçen yıl
Köpek Alacağım! Yardım.
Merhaba ben bir köpek almak istiyorum. Bahçede bakacağım ama eve girebilir. Köpekten istediğim :
1) Yaşadığım yerde pitbull besleyen (haliyle kötü yetiştiren) kişiler var. Birkaç kere de insanlara sataştılar. Yani kısacası köpeklerden ve insanlardan korkmayan. Beni koruyabilecek bir köpek istiyorum
2) Ailemden birine saldırmaması gerek.
3) Her şeyi öğrenmese de kolay eğitim alması lazım.
Buna göre ırk önerilerinizi istiyorum. Nereden sahiplenebileceğimi bilmiyorum yanında sahiplenebileceğim çiftliği de söylerseniz sevinirim. (İl olarak fark etmez)
O
2 yıl
Max 5000 tl Gaming Laptop Tavsiye
Gaming laptop alıcağım max 5000 tl bütçem var. 4 sene kasmadan oyun oynatması ve ısınma problemi olmamasını istiyorum. GTX 16.. serisi ve yeni nesil işlemci olursa çok daha iyi olur.
Tavsiyelerinizi bekliyorum
O
3 yıl
Hangisi daha kullanışlı olur
Eğlenme amaçlı alıcam sadece gezinicem ve yakın yerlere gidicem bunlar için hangisi daha kullanışlı olur
https://www.hepsiburada.com/kawasaki-kxfs-5-5b-elektrikli-scooter-p-HBV000008ZNUT?magaza=Hepsiburada


https://www.hepsiburada.com/kron-xc-100-26-v-2017-model-dag-bisikleti-siyah-kirmizi-p-HBV0000033FKA?magaza=HerkeseBisiklet

Not: Bisiklet ve scooter de başka önerilerinizi söylerseniz sevinirim
O
3 yıl
Hp Omen dc001nt
https://www.hepsiburada.com/hp-omen-15-dc001nt-intel-core-i5-8300h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-4mt19ea-p-HBV00000KKTET

Ben bu yaz bu bilgisayarı almaya karar vermiştim fakat 2 şey aklıma takıldı

1.si Bu bilgisayar beni ne kadar idare eder

2.si Bu bilgisayar bu fiyata değer mi

NOT : Amacım Oyun
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.