B

Onbaşı
29 Mart 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
B
2 yıl
whatsapp grubu
Whatsapp grubu olan var mı ? Eşitciyim, geo ve matematiğim iyidir
B
3 yıl
Sorum olucktı
Hocalarım yeni 0 motor aldım henüz 150 km de
1 -marşa basarken gaz vermeden çalışmıyor
2- marşa basarken aşşağıdan sanki 2 demir birbirne çarpıyormuş gibi ses geliyor
3- egzozda bazen patlama oluyor
4 - ara ara rölantide stop ediyor ve güçden düşüyor.
Sebepleri ne olabilir bilen arkadaşım aydınlatabilir mi
B
3 yıl
Motokırbaş
Daha önce buradan satın alan var mı ? Nasıl güvenilir mi ? Bilen bir dost aydınlatabilir mi
B
3 yıl
En güçlü 50 cc motor öneriniz
Soru başlıkta hocalarım
B
3 yıl
Motordan anlayan hocalarım
Selamın aleyküm. Ben 50cc motor almayı düşünüyorum . B tipi ehliyetim var. Fakat motor konusunda 0 bilgim olduğu için bir bilene danışmak istedim.. Öncelikle merak ettiğim olay şudur:
1-50cc motor 100 ccye çevirmek gerçekten 100cclik performansı verirmi , veya performansta gerçekten bir değişiklik gösteriyormu cc yükseltmek.
2- cc yükseltmek maliyetli midir ? kendimiz yapabilir miyiz ? teferruatlı bir iş midir ?
3- 50cc motorlar konusunda tereddüt ediyorum. 100cc çevirdiğimizde 2 kişi bir yokuşu çıkabilir mi yoksa 10-20 ile zor tırmanır mı ?
3- Performans olarak en iyi bulduğunuz motor marka/model

Sorularım çok acemi kabul. Fakat dediğim gibi hiçbir bilgim yok . Aydınlatırsanız sevinirim hocalarım.
B
3 yıl
TYT - Biyoloji Kimya
Arkadaşlar eşit ağırlıkcıyım, biyoloji ve kimya çalışmak nekadar süremi alır ? Sadece tyt konuları için
B
3 yıl
Çalışma Arkadaşı..
3. Kez mezuna kaldım. Bütün derslerim iyi olmasına rağmen sınavda başarısız oldum.. Bu sene bir daha gireceğim, Eşit ağırlıktan. Etrafımdaki hiç kimse çalıştığımı bilmiyor, bilmeyecekte . Yalnız bir çalışma arkadaşı arıyorum. Gerekirse yardımcı olacağım, gerekirse yardım edebilecek iyi bir dost.
B
3 yıl
EA whatsapp grubu
20 kişilik grubumuz var amacının dışına çıkmadı hiçbirzaman . Paylaşım yapabilecek yüksek hedefli arkadasları alıyoruz. Paylasım yapmayanlar 3 güne kalmaz atılıyor ona göre link verebilirim isteyene
B
3 yıl
EA whatsapp grubu
18 kişilik grup var . katılmak isteyen varsa yazsın . işi ciddiye alanları bekliyoruz.
B
4 yıl
TÜRKİYE'DE KENDİNİ SAVUNACAĞIN BİR ALETİN OLMAMASİ
Öncelikle konuyu yerinde acmadiysam özür dilerim, forumlarda bulamadım nere olduğunu .

Konuya gelmek gerekirse; fazla derine inmeyecegim
Bundan 8-9 ay önce başımdan yağma olayı geçti . Suçlu hakkında suç duyurusunda bulundum olay savcılığa gitti vs. Vs derken bu adamın 4 tane yağmadan dosyası varmış her birinden 8 sene yiyecekmis( babasının yalancisiyim) .
Olay iyi hoş, adalet benim için bir nebze tecelli etti diyebilirim , lakin merak ettiğim olay şu. Ben asla bu tür olaylara karışmam bela benden uzak ben beladan uzak kafasindayim fakat buldu mu buluyor yapacak bir şey yok. Hiç bir zaman üstümde silah bulundurmadim ve başıma gelmediği için düşünmedim ama ozamandan beri kafamda, 6136 sayılı kanuna göre şahsın ateşli silah ve bıçak taşıması kesinlikle YASAK. Tamam bıçağa silaha eywallah. Ama biber gazı niye ? Veya bize kendimizi savunacagimiz ne sunuyor kanunlar ? Diyorlar ki çok küçük bir çakı, sustalı olmayacak kendi elinle açacaksın . Ulan tamam öyle olsun adam beni gasp ettikten sonra ben o cakiyi açsam ne olur açmasam ne olur . İş işten geçti artık , yağma edildikten sonra eşyaniz gittiyse daha da gelmiyor arkadaşlar .
Biber gazını araştırdım şöyle açıklama yapılmış , neymis efendim yurtdışından gelen biber gazı sadece asker polis de varmış , tamam , halka satilmiyomus. Halktaki biber gazı kacakmis o yüzden üstümüzde taşımanın cezası varmis. Hadi ben bir erkeğim fırsat olursa bir şekilde ya hamle yaparım yada kaçarım abi canımdan önemli mi ? Ama bir kadın napabilir? Bıçakli şahısa çanta mi vuracak? Ayağında topuklu varsa nasıl kaçacak? Üstünde bıçak bulunduramaz , silah bulunduramaz , biber gazı bulunduramaz ozaman napabilir varmı bir bileniniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.