E

Teğmen
21 Mart 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
348 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
E
4 yıl
Amerikadan Xbox Kontrolfeek alımı
Arkadaşlar uzun süre kullanım deneyimlerimden sonra en iyi kontrolfreekin inferno olabileceğine karar verdim. Malumunuz bu ürün Türkiye'de satılmıyor. Ancak Amerika'dan alınabiliyor. Daha önceleri kendi sitesinden birkaç kez takipsiz kargo olarak aldım ve ürünler iş yerime ulaşmıştı. Son zamanlarda takipsiz kargolarla ilgili sıkıntılar oluyor. Bu durumda takipli kargo ile almak icap ediyor onun da bedeli 20 dolar. Bu kargo bedelini paylaşabileceğim kontrolfreek almak isteyen arkadaş aranıyor. Ankara olursa ürün geldikten sonra kendisine kadar getiririm. Bu arada ürünün kendisi 15 dolar fakat genellikle %15 indirim kodu veriyorlar. Bununla beraber kısaca 15*2 + 20 dolar 50 dolar yapıyor. Yaklaşık olarak turuncu sitedeki fiyatıyla aynı fiyata geliyor. Almak isteyen arkadaşlar pm atabilir.
E
4 yıl
XBOX ONE 7.1 SES SORUNSALI
Merhaba arkadaşlar. Xbox one x cihazım için hyperx cloud 2 gibi 7.1 çevresel ses özelliği olan kulaklık almayı düşünüyorum. Bu kulaklığı bağlayınca direk 7.1 özelliği çalışacak mı ? İnternette gördüğüm kontrolcüye takılan aparat 7.1 ses için midir ? Aparatın adını bulamadım. Eğer bu aparat gerekliyse adını ve nereden alabileceğimi söyler misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.
E
4 yıl
XBOX One Twitch Chat Sorunu
Merhaba arkadaşlar, nasılsınız iyi misiniz ? Hepinize iyi günler dilerim.
Sorunuma gelecek olursak sorunum xbox one'da twitch'den yayın yaptığım sırada sadece izleyici sayısı ve yayın dakikası görünüyor. Chat kısmı mixerdeki gibi görünmüyor. Netten araştırdığımda çözümü bulamadım. Varsa bileniniz yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.