F

Çavuş
31 Ocak 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
91 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
2 yıl
Yeni Paket Arıyorum
Merhabalar Vodafone 8 GB internetli paketine 39 lira ödüyordum. Uyumlu 8 sanırım adı ya da 6+2 falan. Taahhütüm ay sonunda bitiyor. Yine bu fiyat civarlarında paket önerecek var mı?
F
2 yıl
Sakal Tıraş Makinesi Önerir Misiniz?
Sinekkaydı tıraş seviyorum jilet ile. Şu an 200-250 lira bütçem var bir tıraş makinesi arıyorum teşekkürler. Ölücüler göreve.
F
2 yıl
COD Warzone Oyun Arkadaşı Arayanlar
Warzoneda oyun arkadaşı arayanlar nicklerini aşağı yazıp birbirlerini ekleyip eğlenceli vakit geçirebilirler.

Raedmoss#2500 benim nick eklerseniz oynayabiliriz.3 kişi oynamak ve armor önemli :)
F
2 yıl
Bot Fırsatı Yok Mu ?
Bot almayı düşünüyorum yakın zamanda Cat ya da Harley ama fiyatlar uçmuş ne zaman düşer fiyatları ya da önerisi olan var mı siyah bakıyorum.
F
2 yıl
AMD Radeon Açılmıyor
Radeon Settingsi açamıyorum açamadığım gibi manuel güncellemede yapamıyorum %2'de kalıyor.Ekran kartı RX580 teşekkürler.
F
2 yıl
Dizi Önerir Misiniz?
İzlediklerimin hepsi bitti yayınlanan yere kadar.
1.Game Of Thrones
2.Vikings
3.Peaky Blinders
4.The Witcher
5.Stranger Things
6.Mr.Robot
7.How I Met Your Mother
8.La Casa De Papel
9.Sherlock

İzlediğim dizilerin hepsi ayrı güzel istediğiniz diziyi önerebilirsiniz Breaking Bad hariç ona yazın başlayacağım başyapıt diyorlar vakit ayırmalıyım.Teşekkürler.
GÜNCELLEME THE PUNİSHER izlendi. :)
F
2 yıl
Wifi Sinyali Az Çekiyor Yardımınız Gerek.
Arkadaşlar merhabalar, öncelikle biz interneti ortak kullanıyoruz. Ama modem en üst katta 6.kat biz 3.kattayız yani arada 3 kat var bizim modem yukarıda olduğu için biz de internet az çekiyor 1-2 diş gibi bunu nasıl arttırırım mümkün mü arttırabilmem?
F
2 yıl
Müzik Önerisi
Dinlemekten keyif aldıklarınızı önerir misiniz ?
F
3 yıl
Yeni İninal Kart
Arkadaşlar belki biliyorsunuzdur yeni ininal kart çıktı ve artık eskiler geçerli olmayacak Ağustostan itibaren.Acilen yeni ininal kartı temin etmeniz gerekiyor 5Tl ücreti var ininal geçtiğiniz an otomatik 5TL veriyor zaten 2TL daha veriyor bu kodu yazarsanız.

KOD:ys695635
F
3 yıl
FB-GS Derbisi
Arkadaşlar maçı ücretsiz nereden izleyebilirim IPTV falan bilgisi olan var mı normalde parayla alırım ama tek sevdiğim maç olduğu için evde izlemek istiyorum var mı fikri olan ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.