K

Çavuş
26 Ocak 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
K
3 yıl
Rainbow Six Siege Takımına Alım
Merhabalar, biz bir grup rainbow six oynayan arkadaşlarız. Takımımıza tecrübeli, takımla oynamasını bilen, stres yapmayacak tecrübeli arkadaşlar arıyoruz.
Siz nasılsınız ki böyle kriter koyuyorsunuz? Ben (kaanerisxbo) geçen sezon esl minör turnuvasında ikinci olarak ödül sahibi olmuş bir üyeyim, onun yanında ismini burda veremeyeceğim gelince tanışacağınız bir arkadaşlarımız da plat seviyesindedirler ve oyunu zekaya ve aime dayatmış insanlardır.
Ulaşım yolu olarak numaranızı yazabilirsiniz ya da xbox isminizi hiç olmadı beni xboxdan ekleyebilirsiniz.
K
3 yıl
DAYZ İnceleme Xbox One S
1.Oyunun amacı
Oyunun amacı zombilerle dolu bu kara parçasında hayatta kalmak. Hem zombilerden hem de sizin gibi insanoğullarından kaçmak.

2.Ne kadar gerçekçi
Oyun yapılabilecek en üst seviyede hatta daha gelişebilecek şekilde gerçekçi. Buna örnek verirsek bir arkadaşımız silah ile ölümcül olmayan bir yara almadıysa onu kan takviyesi ya da kalp masajları yaparak kaldırabiliyoruz ayrıca bu kan takviyesinde kullandığımız aletlerin dezenfekte edilmiş olması da gerekmekte yoksa hastalık kapabiliriz.

3.Oyuncu ortamı
Oyunu Türk oyunculardan çoğu xbox da oynamıyor zaten bizim bu makaleyi yazmamızın bir amacıda oyunu anlatıp Türk oyuncular kazanmak xbox’a.Yabancılara gelirsek bandit takılan yani önüne geleni soyan, öldüren, acı çektiren gruplar da mevcut ya da helpful guy dediğimiz yardım sever ateş açılmadıkça ateş etmeyen gruplar da mevcut yani gerçek hayata uyum sağlamış durumda oyuncular.

3.Loot sistemi

Serverlar 1.45 saatte resetlenmektedir fakat bu resetlerde sadece yerdeki eşyalar respawn olmaktadır kurduğunuz ev, kilit; park ettiğiniz araba kaybolmaz aynı yerinde kalır. Bu reset sadece itemleri etkiler.


4.Buglar ve Benzeri

Buglar ve glitchler oyunda bulunmakta fakat o kadar da fazla değiller zaten herkes bu bugları vb şeyleri reportluyor ardından haftaya yapılan bakım da güncellemeyle anında düzeltiliyor.

—-Son olarak
Yazı tamamen bana aittir lütfen alıntı yaparken gamertagım olan kaanerisxbo tarafından alındı yazmayı unutmayın teşekkürler şimdiden
K
3 yıl
Battlefield 5 XBOX ONE TÜRKİYE
Arkadaşlar şuanlık 6 kişiyiz ikili üçlü squad yapıcaz şu yeni gelicek girit adası mapine giricez oynayan türkler eklesin kaanerisxbo
K
3 yıl
Minecraft Skyblock Aranır
Oynuyacak adam arıyoruz yaşlar 17+ gamepass de beleş ekleyin
kaanerisxbo
K
3 yıl
Satılık Minecraft p1 xbox
Satılıp p1
25 tl
K
3 yıl
DAYZ STANDALONE | ANA KONU
Oyunu xbox one dan oynayan herkes gamertaglerini yazsın ve sorusu olan aşşağıya yazsın cevaplayacağım
K
3 yıl
Xbox one s YARDIM
Arkadaşlar ben xbox one s 1tb sipariş verdim elimde şuan hazırda razer kraken usb kulaklık var bu çalışır mı konuşmada olsun oyun sesinde olsun
K
3 yıl
Xbox One Dayz Standalone Topluluğu
Oyunu oynayan kardeşlerim gt bıraksın ekip olalım
K
3 yıl
Xbox One Dayz Arkadaş Bulma
Ps den xbox a geçicem dayz alıcam şimdiden arkadaşlarım hazır olsun düşüncesindeyim alta gamertagları sallayın pc de 256 saatim vardı
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.