D

Onbaşı
08 Aralık 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
219 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
7 ay
Sıcak: Amazon Prime Özel Ayakkabı Fırsatları
< Resime gitmek için tıklayın >
Amazonun satıcı olduğu ayakkabılarda 200 de 50tl, 400 de 100tl, 500 de 150tl ve 600 de 200tl ödeme alanında indirim var. İndirim oranı çok iyi zaten piyasanın altında olan ayakkabılar uygun fiyata geliyorAyrıca kitaplarda %20 indirim fırsatı varKulaklıklarda %25'e ek prime özel +%10 indirim kombosu varElektronikte de 50tl üstü %15 indirim var
D
8 ay
Tavsiye
Malum bu döneminde uzaktan eğitim ile olması sebebiyle kardeşlerime bir bilgisayar gerekiyor. Genelde internet için kullanılacak. Tek kriter fazla pahalı olmaması. Mağazalardan elden alınabilecek tavsiyeler verirseniz sevinirim.
D
geçen yıl
Altyapı sorgulaması
Internet hizim yavas diye farklı bir issye geçmeyi düşünüyorum hemen hemen tüm servis sağlayıcıları 16 mpps hız gösterirken millenicom 72 mpps gösteriyor. Acaba hata olabilir mi? Doğruysa direk geçmeyi düşünüyorum. Eğer bi hata falan varsa daha sonra uğraşmak istemem.
D
2 yıl
BURS
Silinsin
D
2 yıl
***Selçuk Tıp Kazananlar Buraya***
Her üniversite için görüyorum da selçuk tıp için göremedim.

Selçuk Tıp Kazananlar Buraya

Buradan konuşup yardımlaşalım...
Kalabalık olursak wp grubu açarız...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.