B

Er
04 Aralık 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
2 yıl
Tüm Gün Cevap Aradığım Soru Yardımcı Olabilirmisiniz
Merhabalar Malatya İlinde Özel Kombi Servis Hizmeti Sağlıyorum Sokağa Çıkma Yasağında Genelgesine Göre görevde olduklarını belgelemek şartı ile teknik servis çalışanları, Yazısı yer alıyor benim elimde e-devlet'den sorgulana bilir myk belgesi Doğal Gaz Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihaz Servis Personeli olarak belge var bunları poliste sorgulayabilir burada bir kaç kişiye sorduk yok yetkili olacaksınız yok valilik izinleri olacak bir sürü şey söylüyorlar sizlerden yardım bekliyorum.
Çıkabilirmiyim ? Ceza Yazabilirler mi
21. Elektrik, su, doğalgaz, telekomünikasyon vb. kesintiye uğramaması gereken iletim ve altyapı sistemlerinin sürdürülmesi ve arızalarının giderilmesinde görevli olanlar ile servis hizmeti vermek üzere görevde olduklarını belgelemek şartı ile teknik servis çalışanları,
B
4 yıl
Malatya Kombi Servisi
Malatya Kombi Servisi

Kombi bakımları günümüzde en zor kombi bakım türüdür. Bu yüzden de her zaman bu konular da profesyonel olmuş bir teknik kadro ile çalışmak en doğrusudur. Malatya hermetik kombi bakım firmamız ile beraber tüm kombi sorunsallarınızı en kısa sürede hallediyor, bütün problemleri de tarihe gömüyoruz. Kombi bakımlarının yapılmaması durumunda tüm sorunların hallolmasını ve gündelik yaşantınızda da beklenmeyecek bir arıza çıkarmasını sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı da her daim bakımlarının sorunsuz bir şekilde halledilmesi gerekmektedir. Sizler de bu konu ile alakalı destek almak ve bizlere ulaşmak isterseniz, Malatya kombi bakım sitesi üzerinden ulaşım sağlayabilir ve tüm bakımlarınızı sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Sitelerimiz: Bölge Bölgedir.
https://www.malatyapetektemizleme.com/https://www.malatyaservisi.com/https://www.malatya.com.tc/https://www.malatyakombi.com/http://www.malatyakombibakim.com/http://www.malatyakombitamir.com/http://www.kombimalatya.com/http://www.malatyapetektemizligi.com/
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.