X

Onbaşı
24 Kasım 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
X
3 yıl
160-170 liraya kadar ssd tavsiyesi
120 gb'lık bir ssd arıyorum. adata hakkında iyi yorumlar var ama aklıma yatmadı. kingston a400 veya sandisk plus almayı düşünüyorum sizin bir tavsiyesiniz var mı?
X
3 yıl
Bilgisayarcılar Format USB'si Hazırlarlar Mı??
merhaba şöyle bir sıkıntım var bilgisayara format atmam gerek ama evde usb yok ve bilgisayarıda açamıyorum boot dosyaları bozuk olduğu için. herhangi bir bilgisayarcıya gidip usb'ye windows iso'sunu yazdırmasını söylesem yazdırır mı acaba?
X
3 yıl
Hattımı TT'ye taşımakla iyi yaptım mı?
hattım faturasız. turkcell aşırı pahalı olmaya başladı tt'ye geçeyim dedim şu 33 liraya doyasıya 10 gb'ı kullanmak için. hem selfy'dende yararlanmak istiyordum. zaten gnc paketlerinin yarısını gündüz yarısını gece kullanmak ayrı bir saçmalıktı. sizce hattımı taşımakla iyi yaptım mı?
X
3 yıl
E5450 750Ti'ı 720p'de besler mi?
Çinden 750Ti aldım 720p monitörüm var işlemcim ekran kartını besler mi bu çözünürlükte?
X
3 yıl
Devamsızlık hakkında
Haftada 2 saatlik bir dersim var. Ben buna 5 saat devamsızlık yaptım. Maksimum yapabileceğim devamsızlık süresi 9 saat mi oluyor?

< Resime gitmek için tıklayın >
X
3 yıl
Xeon E5450 vs Athlon 200GE
E5450 kullanıyorum. Yeni bir sistem kurmak istiyorum. Bütçem çok kısıtlı olduğu için Athlon 200GE alacağım. Ekran kartını daha sonra hallederim. İşlemcinin içindeki gpu 720p'de iş görüyor. Ne diyorsunuz Xeon sistemi satıp Athlon tabanlı sistem kurmalımıyım? 2 çekirdek olması sıkıntı yaratacak ama olsun.
X
3 yıl
Oda kapısının anahtarı kayboldu
Merhaba anahtarı kaybettiğim için kapıyı kilitlemiyorum maalesef. Kilide uygun anahtar çıkartırlarmı acaba? Kendim çıkarmayı denedimde yapamadım. İnternetten bulma şansım varmıdır bu kilide uygun anahtarı? Kilit Kale marka. Lütfen anlayan birisi varsa yardımcı olsun.


< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.