S

Er
23 Kasım 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
8 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
8 ay
Aktif soundiiz , tunemymusic ya da freeyourmusic hesabı olan var mı?
Öncelikle iyi günler dilerim. spotify kullanıyorum müzik dinlemek için, spotify kalitesinden pek memnun değilim bu yüzden tidala geçmek istiyorum. Fakat tidale 4000 şarkılık playlistimi taşıyamıyorum. Hepsi ücretli, tek seferlik kullanım için bile yıllık aboneliğe zorluyorlar. O da 18 euro gibi fiyatlar ve beni aşıyor. Tunemymusic, soundiiz, freeyourmusic gibi bir premium hesabı olan varsa sadece tek seferlik bana kullandırırsa bana verdiği ibana yine sizin belirlediğiniz miktarda ( aklımda 25 lira var size de uygunsa ) para atacağım, karşılığında sizin hesabınızdan playlistimi taşıyacağım. Bu konu hakkında yorum yapmak, ya da yardımcı olmak iseyen herkese şimdiden teşekkürler.
S
9 ay
300-500 TL arası AliExpress'den stüdyo kulaklığı ve ona uygun amfi tavsiyesi
Sadece bilgisayarda müzik dinlemek için AliExpress'den 650 TL civarı bir açık tip kulak üstü stüdyo kulaklığı aramaktayım. Kulak içi kullanamıyorum kulak zarımda hassaslık var. Yanında aynı şekilde bir amfi de önerirseniz yine AliExpress'den 300-500 arası çok memnun olurum. Tizlere çok önem veriyorum, basslardan nefret ediyorum. Yeterli bilgiye sahip değilim bildiğiniz ek bir şey varsa paylaşırsanız memnun da olurum. Tek hedefim kendi biriktirebildiğim para dahilinde Hi-Fi'ye olabildiğince yakın enstrümental müzik dinlemek.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.