B

Onbaşı
02 Kasım 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
4 yıl
Mezun olmamış biri Tyt Ayt girebilir mi ?
Diyelim ki o sene mezun olma ihtimali var, girebilir mi ?
B
4 yıl
Telekom dan telefon alınır mı?
Internet faturasına ek olarak 24 ay taksitle bir telefon almayı istiyorum sizce alınır mı? Taksidi aylik 70 lirayi gecmeyecek tavsiye edebileceğiniz bir cihaz var mı?

https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/Sayfalar/evde-internet/akilli-telefon.aspx
B
4 yıl
Korsan oyun yüzünden bilgisayarım bozuldu servislik oldu
Öyle çok oyun oynayan birisi değilim bir futbol bir FPS birde açık dünya oyunu indiririm üç oyun yeter bana. Önceden hep orjinal alırdım ama son bir senedir krizden dolayı korsana yöneldım. Şöyle düşündüm, bir sene oynarım korsan bir sene sonra zaten oyunun fiyatı yarı yarıya düşer neredeyse bende gider ozaman orjinal alır yapımcının hakkını veririm diyordum.Neyse bir iki repack indirdim üçüncü oyunu kurarken repack kurulumu PC kaynaklarını aşırı zorladığı için mi bilmiyorum ( CPU HDD gpu full %100 çalışıyordu.) Ekranda görüntü bir iki saniye gitti Boyle piksel piksel bir görüntü oluştu.Sonra düzeldi.Hemen kurulumu kapattım reset attım problem yok gibiydi o an için.Aradan çok geçmedi PC bir gün hiç açılmadı.Servise verdim, ekran kartı arızalanmış.Yazik günah daha 6 aylık PC.Keske orjinal alsaydım, neyse ki garantisi var.Bu arada çok meşhur bir repacker in sitesinden indirmiştim.Allah cezasını versin onun.Korsan oyun kul hakkı, Allah belamizi verdi işte.
B
4 yıl
4 mevsim lastik kullanan var mı? Lastik tavsiyesi
Artıları eksileri nelerdir fiyat olarak standart lastiklere göre aşırı pahalı mıdır ve kışın performansı kış lastiklerine göre nasıldır ?

Yoksa direk gidip nokian wr D4 kış lastiği mi almalıyım ? Bu sefer yazlik takım almak gerekecek çünkü hepsi kabak.

İnsan gerçekten lastiğe çok büyük paralar vermekten korkuyor bu ülkede.Malum yollar berbat.Daha önce iki üç kere lastiğim patladı şehir içinde.Bilmiyorum ben mi çok şanssızım ama hep bana denk geliyor.

Hep gidip ucuz yollu olsun diye 50 lira verip çıkma lastik aldım lastikçiden çıkma lastik taktim.Dört lastikde birbirinden farklı şuan :D

Arka lastiklerden birinin tabanı diğerinden daha geniş öndekilerin birinin yanağı daha kalın felan.Tam Allah lık yani :) Aracla 80km hiza çıkmaya korkuyorum resmen.Lastikler kabak zaten.

Geçen YTÜ nun arka tarafındaki bayırdan inerken viraja geldim hızım 20 30km felandı, bir anda ansızın arka taraf koptu resmen virajdan yanlayarak çıktım.Hemen tepki verip kontra vermeseydim kaldırıma çıkacaktım.Şansim yaver gitti.

O yüzden lastik almam şart zaten muayeneye giricem.Ne tur lastik önerirsiniz? Malum kış da geldi...
B
4 yıl
Her ne olursa olsun arabasını seven var mı?
Her ne kadar sorun çıkarsa da herkes bunu niye aldın şu model daha iyi vs desede herkese ve herşeye rağmen benim gibi arabasını seven, hiçbir araca değişmeyecek ve Allah kaza bela hastalık vefat acil nakit ihtiyacı vs vermezse eğer ömür boyu satmayi düşünmeyen gittiği yere kadar binmek isteyen var mi? Bilmiyorum çok mu abarttim ama benim için manevi değeri var ve seviyorum duruşunu gidişini hastayım tasarımına her seferinde dönüp arkamı bir daha bakıyorum aracıma.Daha ilk görüntüleri ortaya çıktığında araba piyasada yokken aşık olmuştum resmen.Sonra içimden vay anasını bir gün bizimde böyle aracımız olur mu diye bir geçirdim.Youtube da hep videolarını izledim, yolda giderken ne zaman bir başkasında onu gördüğümde dönüp gözden kaybolana kadar seyrettim.Yolda giderken sanki süzülerek gidiyor gibiydi.Neyse gel zaman git zaman aradan beş sene geçti askere gittim geldim falan, bir gün tamam dedim yeter artık bu kadar koştum bankaya çektim krediyi ve hayal ettiğim aracıma sonunda kavuştum.Cok bekledim ama değdi.Sonra onunla iyi kötü bir sürü anımız var.Yok abi hurda bile olsa satamam ben ya :) var mı benim gibi olan ?
B
4 yıl
TC kimlik no ile bir siteye kayıt olmuştum
Bir iki sene önce kayıt oldum hukuki.net miydi neydi site ismi, sonradan sildirmek istedim fakat silmiyorlar tck numaralarını.Sikinti olur mu ilerde başıma bir iş açmasın bu site ?
B
4 yıl
PC yi vatana servise götürdüm
Bilgisayar çalışmıyor diyorum adam bana kasanın şurası çizik diyor, ben diyorum görüntü alamıyorum çalışmıyor diyorum, o bana kasanın fanları değişik diyor.Ben ona bir haftadır bilgisayarda tık yok diyorum, o hala sağını solunu kontrol ediyor.

Sinirlendim dedim al kasanın cam kapağının çıtasını da kırdım takarken, sıkıntı var mı? Böyle saçma şey mi olur sanki kasanın kozmetiğinin pcnin çalışmasına bir etkisi var.Bir de bana kozmetik bir sıkıntı varsa ücret mukabilinde değişim olur diyor.

Çiziksiz olsa kasa ne olacak yani tamir edip sıfır diye bir başkasına mı kakalayacaklar ? Daha önce örneklerini gördüm duydum ondan soruyorum.Garanti dışı bırakacak birşey yapmadığımı biliyorum.Acaba sıkıntı çıkartırlar mı benim için ?


Bu arada PC kendi kendine bozuldu, büyük ihtimal güç kaynağı sıkıntılı ve güç kaynağı kasa ile birlikte geldiği için kasanın değişmesi gerekiyor.Simdi kasada da ufak bir deformasyon var göze batmayacak ufacık birşey.Bunu bahane Edip ücret isterler mı ?
B
4 yıl
Silinebilir.
Silinebilir.
B
4 yıl
Yaş kaç
Bn 25 :(
B
4 yıl
AKK KALKIYOR
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.