K

Çavuş
28 Ekim 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
86 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
4 ay
Almanya için 1 haftalık gezi rotası??
Merhaba, Haziranda ilk durağım Berlin, dönüşüm ise Roma'dan 8-9 günlük bir gezim olacak. Süreyi de hesaba katarak kısaca nasıl bir rota izlemeliyim tecrübeli arkadaşlar aktarabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
K
5 ay
UÇAK BİLETİNDE TÜRKÇE KARAKTER KULLANIMI?
Merhabalar, ilk kez yurtdışına çıkacağım. Pegasus'tan uçak bileti alırken uygulamada Türkçe karakterle mi isim girmeliyiz? Yani NAZİF yerine NAZIF mı yazmalıyız? Aynısı sorum soyad için de geçerli, örneğin ÇAĞAN yerine CAGAN mı yazsak doğru giriş sağlarız?
Yanıt için şimdiden teşekkürler.
K
2 yıl
PORT SORUNU OLAN MAHALLEDE İSS DEĞİŞTİRMEK
Merhabalar, mevcutta türk Telekom 20mbit abonesiyim. Turkcell Superonline'a geçmek istiyorum.Mahallede port sorunu olduğu söyleniyor yakın çevremde. Geçiş yaparken port bekleyen konumuna mı düşerim yeni aboneliğimde? Bilgisi olan varmı?
Son olarak kardeşim üzerinden bir abonelik açma durumunda fiyat oldukça düşüyor; acaba bu yöntemle türk Telekom içinde yeni tahattüt verebilir miyiz? Teşekkürler.
K
2 yıl
Galaxy A52 128-8GB OIS 3839tl (75tl maxipuan) mediamarkt (gittigidiyor)
K
3 yıl
Basit bir gramer sorusu
Ali orada mı ile Ali mi oradaki cümlelerinin ingilizceleri arasındaki fark nedir?
is Ali there?
is it Ali there?
Bu çeviriler doğru mu?
K
3 yıl
ARKADAŞLAR BU HANGİ YAYINEVİ?
Merhaba fotoğrafta attığım türden sayfası bulunan yayınevi veya kitap ismi bilen varmı? Biraz ilginç bir soru oldu, internette video çözümlerini bulmak için aramaktayım.
< Resime gitmek için tıklayın >
K
3 yıl
ÜNİVERSİTELERDE YAPILAN MÜHENDİSLİK PROJELERİ HAKKINDA
internette birçok alanda odtü itü gibi okulların çeşitli projelerini görüyoruz, üniversitede ortaya çıkan bu proje konularını hocalar mı belirliyor?
yoksa öğrenciler mi gidip x polimerinin y koşullar altında incelenmesi gibi durduk yere akla gelmeyecek konuları ortaya çıkarıyor? tecrübesi yada konu hakkında bilgisi olan var mı?
K
3 yıl
İSTANBUL'DA DERS ÇALIŞMAK İÇİN UYGUN MEKANLAR
İstanbul'da ders çalışılacak sakin bir mekan arayışındayım, olabilecek tüm tavsiyelere açığım.
K
3 yıl
İSTANBUL'DA EN UCUZ EHLİYET KURSU??
İstanbul'da uygun fiyata ehliyet kursu arayışındayım.1600-1900 arası fiyatlar söyleniyor. Tavsiyelere açığım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.