C

Çavuş
22 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
5 ay
MediaMarkt Boş Ram Kutusu ve Mağaza Yalanları
Media Markt online alışveriş ile 27.04.2021 tarihinde Logitech G213 ve iki adet adata XPG gammınx D30 8GB 3200 MHz bellek satın aldım. Ürünler online depolarında olmadığı için Media Markt İstanbul Metrogarden mağazası tarafından kargoya verildi. Elime gelen siparişimi 30.04.2021 tarihinde açtığımda belleklerden bir tanesinin kutusunun boş olduğunu fark ettim. Ürünlerin olduğu dış kutuda hiçbir hasar vs. Olmadığı için mağazada bir yanlışlık yapıldığını fark düşünüyorum. Aynı gün Media Markt arayıp durumu bildirdim ama araya tam kapanma dönemi girdiği için uzun bir süre beklemek zorunda kaldım. Tam kapanma bittiği gibi 17.05.2021 tarihinde tekrar mağduriyetimi bildirdim ve aynı gün Metrogarden şubesinden birisi arayıp kargonun dış paketinde bir sorunu olup olmadığını sordu. Cevaplarını aldıktan sonra araştırma yapıp size ulaşacağız denildi. Şimdi aradan iki gün geçti ve bana halen bir çözüm sunulmadı ve kimse ulaşmadı. Beni arayan mağaza numarasını bugün defalarca aramaya çalıştım ama telefonu açan olmadı.


Hiç kimse ulaşmadıktan sonra bugün bir daha aradım bana kamera kayıtlarına bakıp bir sorun görmediklerini bildirdiler. Şimdi arkadaşlar size soruyorum. Attığım fotoğrafa iyice bakın
< Resime gitmek için tıklayın >
Sizce bu kadar küçük bir ram kutusunun boş olup olmadığını güvenlik kameralarından anlama şansları var mı? Akla mantığa sığmıyor, ben kaç yıldır müşterisiyim bu firmanın ama en ufak bir sorunda hemen hırsız muamelesi gördümç
C
7 ay
₺250 bütçeli masa monitör askısı
29'' monitörümünün standı çok yer kaplıyor, masaya takılan bir stand almak istiyorum.

https://www.vatanbilgisayar.com/ms-1524-15-24-inc-masa-monitor-aski-aparati-15-kg-siyah.html

Gözüme bu çarptı ama hiç yorumu olmadığı için emin olamadım.
C
8 ay
Türkiyede Beyaz Mousepad nerede bulabilirim
Bildiğim tüm alışveriş sitelerinde arattım ama en az 35x40 bir beyaz mousepad bulamadım, tavsiyesi olan var mı?
C
9 ay
sil
sil
C
10 ay
One S gamepadini kayıt ettiremiyorum
Titreşim sorunu yüzünden One S gamepadimi garantiye yollamak istiyorum ama microsoftun sitesinde seri numarasını girdiğimde "Bu seri numarasını bulamadık" hatası alıyorum. "satın alma belgesini kullanarak yenisini istemeyi deneyin." linkine tıkladığımda da "login.microsoftonline.com refused to connect." hatası alıyorum. Bir türlü bir yere bağlanamdım şu aleti tamir ettirmek için. Bu konuda deneyimi bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum, çok teşekkürler şimdiden.
C
geçen yıl
Kasa camı en etkili bir şekilde nasıl temizlenir
< Resime gitmek için tıklayın >
Bilgisayarımın yan panel camını temizlemek için bu iki ürünü kullanıyorum ama çok kötü sonuçlar alıyorum. Hep böyle küçük çizgi gibi tozlar üstünde kalıyor, hiç bir zaman tamamen temiz bırakamıyorum. Dış tarafı tamamen temizlesem iç tarafta hep toz vs görüyorum. Herhangi bir tavsiyeniz var mı çözüm olarak? Siz nasıl yapıyorsunuz? Teşekkürler.
C
geçen yıl
<₺800 Beyaz Kasa arıyorum
Corsair 275R Airflow düşünüyorum ama gözümden kaçan iyi bir kasa var mıdır merak ettim. Performans aşırı kötü olmadığı sürece sorun değil, daha çok görünüş için almak istiyorum.

Hayırlı forumlar.
C
geçen yıl
sil
sil
C
2 yıl
sil
sil
C
2 yıl
sil
sil
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.