R

Er
08 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
2 yıl
PS5 İÇİN TV ÖNERİSİ
Merhabalar. Ps4 slim sahibiyim, Full HD Sony televizyonum var. Fakat 4k bir tv almak istiyorum. Smart özelliği, uydu vs. benim için çok önemli değil. İPTV, Netflix ve PS5 için kullanacağım sadece. ekran boyutu olarak 55 inç düşünmekteyim. Sony 9005 çok güzel televizyon ama değer mi o kadar paraya emin değilim. 6500 TL'ye buldum ancak acelem de yok. kararsız kaldım, neden bu tv'yi almalıyım yoksa daha düşük bütçe ile oyun için daha iyi bir performans alabilir miyim? Sony dışında herhangi bir televizyona da sıcak bakamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
R
4 yıl
World of Warcraft (BFA) oynayabilmek için laptop önerileri
Elimdeki laptop ile (Toshiba) i7 5500U 8Gb ram Gtx950 ekran kartı ile oynuyorum ancak ayaları hep düşükte tutmak zorunda kalıyorum.
Yeni çıkacak pakette en az Gtx 960 ekran kartı istiyor. Oyunu High veya max kapasite oynatabilecek 4500 TL'ye kadar laptop bakıyorum. 2. el veya sıfır tavsiye alabilirmiyim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.