J

Er
05 Şubat 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
J
4 yıl
Apotemi Fasikülleri
Apotemi yayınları fasiküllerinin hepsini satıştan kaldırmış,acaba yeni müfredata göre düzenlemede mi yoksa fasikül satışı yapılmayacak mı bu sene
J
4 yıl
3. Seneye kalmak...
3.seneye bırakacak arkadaşlar (varsa tabi...) gelin konuşalım.
J
4 yıl
Windows 10 "Bu steam bağlantısını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var"
Bugün outlast 2 yükledim ve karşıma bu hata çıktı. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Çözümünü bilenler yardımcı olabilir mi?
J
5 yıl
ACİL BAKAR MİSINIZ WINDOWS 10 HATA
Merhaba,daha yeni bilgisayar topladım. Böyle bir sorunla karşılaştım,geçici oturum açtığımda bilgisayarda yaptığım tüm değişiklikler bir sonraki açışımda silinmiş oluyor. Bunun bir çözümü var mıdır acil yardımcı olursanız sevinirim
< Resime gitmek için tıklayın >
J
5 yıl
SIRALAMALAR HAKKINDA
Apotemi 15'li Ayt 38
Limit Edeb-Sosyal 39
ÜÇ Dört beş TYT
Türkçe 39
Matematik 37
Sosyal 18
Fen 5
Yapıyorum 50k gelir mi???
J
5 yıl
KAF KİTAPLARININ SENEYE 50 TL,VIDEOLARIN 17.50 TL OLACAK OLMASI.
J
5 yıl
BEHZATIN CANLI YAYINDA VERDİĞİ İNANILMAZ AYAR
Bir kız canlı yayında ''Doğu illerine bile puanım yetmiyor'' gibisinden bir ifade kullandı ve birini canlı yayına kattığında her zaman yorumları kapatan Behzat,bu sefer unutmuş olmalı ki alttan yorumlar yağmaya başladı kıza. Bunun üzerine Behzat sohbeti apar topar bitirip,kıza laf söyleyenlere aklımda kaldığı kadarıyla '' Siz bu ülkedeki her şeyi görmezden geliyorsunuz,Cerrahpaşa ile Van Yüzüncü yılın puanı bir mi ? Daha birbirinizin fikrine saygınız yok,birbirimizi umursamaya umursamaya bu hale geldik zaten böyle devam edin,daha sonra daha detaylı konuşacağız bu konuyu'' diyerek canlı yayını kapattı.
J
5 yıl
TYT FEN HAKKINDA
Arkadaşlar eşit ağırlıkçıyım ve fenden en azından bi 7-8 soru yapmak istiyorum. Bunun için Hocalara geldik Kimya ve Bekir Avşar TYT Biyoloji oynatma listesini bitreceğim fakat yeterli olur mu gerçekten bilmiyorum. Ekstra olarak ne yapmalıyım,hem eşit ağırlık hem sayısal arkadaşlarımdan öneri alabilir miyim? Kalan zamanda yetişecek ve makul tavsiyeler verirseniz çok memnun olurum,iyi çalışmalar.
J
5 yıl
BEHZAT MATH CAMP GÖRÜŞLERİM
Az önce 6 adımlık seriyi günü gününe yaparak bitirmiş bulunmaktayım. Öne çıkan görüşlerim şu şekilde: Sor sayısı az,fakat gerçekten özgün ve çok şey katacak sorulardan oluşuyor. Denemeleri özellikle fazla özenle hazırlanmış ve hepsi çok açıklayıcı bir şekilde anlatılmış. Daha önce Geo Kaf'ı değerlendirip yerden yere vurmuştum ve 4 kitabı bitirdiğim hocadan soğumuştum. Fakat bu seride gerçekten özgün,ve donanımlı işler yapmışlar. Her seviyeden sorular var ve her bir sorunun anlatımı çok detaylı olmuş. Alan pişman olmaz,aksine kendine çok şey katar.
J
5 yıl
ÜÇ DÖRT BEŞ 5'Lİ TÜM DERSLER AYT DENEMESİ ÇIKMIŞ!!!
Geleneksel Üç Dört Beş Tyt denemesi tartışmaları yerini Ayt'ye bırakacak,keza üç dört beş deneme konusu açmayanı dövüyorlar forumda.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.