M

Er
17 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
M
4 hafta
memecrunch sitesinin engellenmesi: Trajikomik bir olay
Arkadaşlar bir png memecrunch com sitesinde paylaşıldığı için girdim, bir baktım 2018 yılı bilmemne kanunuyla engellendi yazısı karşımda.
Bu ülkedeki en ahlaksız, pisliğin içine bulaşmış siyasetçiler güya bizim ahlak polisliğimizi yapıyorlar ama, işin komedi kısmı meme kelimesini göğüs zannedip kafadan engeli basmışlar adadada.
Umarım şu Akpden artık kurtuluruz yakında.
M
3 yıl
ŞİMDİYE KADAR BİR ŞEY BULAMADIM
Arkadaşlar merhaba. body building için beslenme programı yapıyorum. her öğün tamam. ama sabah için yumurta yiyemiyorum. 4 tane yumurtanın verebileceği besin değerini verecek bir yiyecek öneriniz vamı? veya yumurtayı yeme şekli alternatifiniz? lor , mercimek ve tavuk göğsü hariç onları başka öğünlerde kullanıyorum.
M
4 yıl
Şu cümleye bakar mısınız
What guys have discoveredn this third wave in the evolution of dating and relationship advice is that in order to make thr deep and real change to become a confident and naturelly and attractivr guy, something deep and real has to change.
M
4 yıl
3-4 cümle lütfen
"it was around that time that my friend logun stumbled across some pretty weird and paradigm-shifting stuff that helped me go even deeper and see what was really happening behind the layers.

I was like," lay it on me, i'll be your guinea pig". And the redt, as they day, is history. The word quickly got out and guys started to come to us for advice.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.