B

Er
19 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
6 gün
Akademik Takvim
< Resime gitmek için tıklayın >

Arkadaşlar şu akademik takvimden birşey anlayanınız var mı? Yarıyıl bitişinden sonra finaller başlayabilir mi? Kime sorduysam yarıyıl finaller bittikten sonra biter diyor. Anlayan bana da anlatanilir mi
B
4 ay
Astra J Mazot Filtresindeki Su Nasıl Boşaltılır
Merhaba arkadaşlar bugün aracımla seyir halindeyken "Yakıtta su algılandı" uyarısı ile karşılaştım internette araştırdım mazot filtresindeki suyu boşaltınca sorun çözülüyor deniliyor fakat astra j için bu işlemin nasıl yapıldığını bulamadım bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
(2012 Astra j 1.3 Dizel)
B
5 ay
Mi Note 10 Lite'a IMEI Atılabiliyor mu?
Merhaba arkadaşlar ben mi note 10 lite almayı düşünüyorum fakat telefonun türkiye fiyatı beni biraz aşıyor ben de yurt dısından getirip imei atmayı düşünüyorum. Bu yöntemi engellemek için son çıkan xiaomi telefonlara rsa denilen bir güvenlik önlemi konulduğunu öğrendim. Rsa bu telefonda da var mı alırsam imei atabilir miyim?
B
6 ay
Taban Puanın Altındaysam Yerleşebilir Miyim?
Arkadaşlar merhaba istediğim bölüm için sıralamam yetiyor fakat puanım internette yazan taban puanın altında bu durumda bu bölüme yerleşebilir miyim?
B
10 ay
Bu Saatten Sonra Madencilik Yapmak
Merhaba dostlar ben ethereum madenciliği yapmaya karar verdim fakat internetten biraz araştırınca yakın zamanda ethereum 2.0 geçileceği ve madenciliğin ortadan kalkacağını öğrendim sizce bu saatten zonra mining işne girmek mantıklı mı kazanç elde edilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.