H

Er
13 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
4 yıl
Beyler hava niye birden aydınlandı?
Beyler hava kararmak üzereydi birden aydınlandı etraf sarardı falan niye böyle oldu?
İstanbul
H
4 yıl
Cep telefonlarını nasıl alıyorsunuz?
Arkadaşlar 4 yıldır GM Discovery 16 GB kullanıyorum. Artık işimi görmemeye başladı doğal olarak. Helal olsun bu telefonu yapanlara fiyatına göre çok iyi performansı var aradan 4 yıl geçti dile kkolay. Neyse asıl konuya gelelim. Yeni bir cihaz almak istiyorum iPhone 7 Plus veya 8 Plus. Kredi kartına taksit yapılmıyor malum. Faturalı hatta yeni geçtiğim için hemen tarifeye ek olarakta alamıyorum ki alabilsem de almam çok pahalıya geliyor. Diyeceğim o ki siz bu telefonları nasıl alabiliyorsunuz hangi imkanlarla?
Not: 500 maksimum 1000 TL peşin verebilirim.
H
4 yıl
Wuuuu Angela Merkel !
Hiç engel yok. Karaköy'e sen gel!
https://youtu.be/5Ci2kwIob6c
H
4 yıl
Sınava hazırlanmak için çok mu geç kaldım?
Merhaba arkadaşlar ben Bankacılık ve Sigortacılık Önlisans öğrencisiyim. Okuduğum bölümün isteklerimle alakalı olmadığını farkettim ve bu yıl sınava girmek istiyorum. Dershaneye gitme gibi bir durumum yok ve şimdiden çalışmaya başlasam kazanabilir miyim? Yoğun şekilde düşünmedim ama aklımda olan bölümlerden biri Bilgisayar Mühendisliği. Yardımlarınızı bekliyorum.
H
5 yıl
Bellboyum soruları alayım
Taksimde bir otelde bellboyluk yapıyorum. Henüz 2.günüm soruları alayım
H
5 yıl
Çin Seddi gerçekten Türklerden korunmak için mi inşa edildi?
Arkadaşlar ufak çaplı bir araştırma yaptım.Türk sitelerinde ve forumlarda çok kesinmiş gibi bilgiler paylaşılmış.Ancak yabancı forumlara baktığım zaman ''Türkler Çin Seddi hakkında okullarda nasıl eğitim veriyor'' gibi başlıklarda durumun öyle olmadığını savunmuşlar. Bu konuda daha önce araştırma yapmış olan veya bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Merak ettim doğrusu.
H
5 yıl
Konya'da Galatasaray taraftarına yapılandan haberiniz var mı?
Konya'ya maç izlemeye giden bu güzel kardeşimize bazı hadsizler küfür ediyor ve şiddette bulunuyor. Formasını alıp yakıyorlar ve bunu yapanlar lise öğrencisi. Çocuk ben öğrenciyim yapmayın abi diye yalvarıyor. Yazıklar olsun bu mu gerçekten halimiz?

Yapanların instagram hesapları belli


https://twitter.com/kralspor/status/919688727034724355
H
5 yıl
Hayatımı etkileyecek karar (yardımınızı bekliyorum)
Beyler direkt llafa giriyorum uzatmayacağım. Ben 2 yıllık MYOdan mezun oldum bölümüm bankacılık ve sigortacılık. Okulum bu yıl bitti ve sigorta şirketlerinde çalışma imkanım var daha sonra da kendi acentemi açma şansım. Şu an 20 yaşındayım. Acaba bu sene ygs lys çalışıp 4 yıllık üniversiteye mi gitmeliyim iş imkanı daha güzel olan maaşı daha yüksek olan. Kararsızım beyler
H
5 yıl
CS:GO Oynamak için bilgisayar masası önerileri
Beyler rahatça cs oynayabiliceğim bi masa önerebilir misiniz acil
H
5 yıl
Bu ilanı veren aklı başında biri mi sizce?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.