F

Teğmen
31 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
13 yıl
SMS gönderme problemi
Selamlar,

Forumda arama yaptım ama böyle bir konuya rastlamadım.Turkcell hat kullanıyorum.Aramalarda problem yok.EDGE ile web sayfalarını gezebiliyorum.SMS alabiliyorum fakat göndermeye çalıştığımda " error sending message " hatası veriyor.V 1.1.2 bu arada.Ayrıca sms ayarlarını bulamadım. Mesaj merkezi numarası ayarları hangi menüdedir veya var mıdır böle bir menü.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılar
F
15 yıl
SB X-Fi Fatal1ty + Technics DX 940 Amfi
Selamlar,

SB X-Fi Fatal1ty ses kartı ve Technics DX 940 5.1 Amfi sahibiyim.Daha önce Anakartımın optik çıkışından amfiye optik kablo bağlantısı sayesinde "dijital" ses alıyordum ( veya öyle olduğunu düşünüyorum çünkü amfinin ekranında dijital yazısı kırmızı olarak yanıyordu) .Daha sonra yeni ses kartı aldım.

SB X-Fi Fatal1ty nin ön panelinde yar alan optik çıkıştan yine aynı şekilde amfiye bağlantı yaptım, fakat ne AC3 5.1 divx filmlerde ne de netten indirdiğim dts demolarda ( power dvd ile denedim ) amfinin dijital veya DTS ışığının yanmasını sağlıyamadım.

Sanırım bi yerde hata yapıyorum ama çözemedim.Bu konuyla ilgili fikri varsa ve yardımcı olabilirse çok memnun olurum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.